Receta Gatimi

Me mire te kesh miq apo armiq


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 35 prej 35
 1. #21
  i/e rregjistruar Maska e bujarkaleshi
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  6
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  eshte dishka hyjnore qe te kesh miq shum une per veten time kam edhe nga tajlanda miq

 2. #22
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Armiq...arsyeja:...te bejne te hapesh syt....dhe te ecesh larte....placin mu ne vend ishalla...kush me ka inat...zoti ua shtofte

 3. #23
  i/e rregjistruar 10% Maska e mi ra
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  nr i miqeve dhe armiqeve nuk dihet asnjeher .....se ndonjeher nderrojn edhe vendet..
  nqs ke aftesin ti perballosh armiqt .. mire eshte te kesh nja 3 -4 cop te kenaqin me gallat ...
  sa per miq te mjafton edhe nje kur eshte sa per 100

 4. #24
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  e keqja eshte se miqet po shendrrohen ne armiq ,se kur ben klasifikim ne fillim eshte e let.

 5. #25
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Duam ose jo...keta te fundit shtohen si fara e miut........

 6. #26
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  8
  normalisht me mire eshte te kesh miq,por ne kohen e sotme veshtire t'i besosh dikujt,veshtire te gjesh nje mik te vertete.

 7. #27
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Sot jan perzi jan ber tallava

 8. #28
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ...Tani dihet cfare eshte me mire....por keta te fundit jane shtuar si fara e miut

 9. #29
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ...Tani dihet cfare eshte me mire....por keta te fundit jane shtuar si fara e miut
  dhe e keqja eshte se keta miqt kan anu andej ka armiqet

 10. #30
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  dhe e keqja eshte se keta miqt kan anu andej ka armiqet
  Ah,moj rrushe moj rrushe....ndonjehere eshte me mire te mos kesh...mikesha femra sidomos...kane nje xhelozi te pa emer...se kuptoj kete...

 11. #31
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Eshte e trisht kur nje mik te kthehet ne armik, por me e trishtueshme eshte kur nje mik kthehet ne te panjohur.

  -h.w
  Keshtu qe me mire pa miq

 12. #32
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Eshte e trisht kur nje mik te kthehet ne armik, por me e trishtueshme eshte kur nje mik kthehet ne te panjohur.

  -h.w
  Keshtu qe me mire pa miq
  Shume dakord me mendimin e Lolit....gjumash vertet ti po i thua esell ca fjale hahahahhahahah

 13. #33
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Une thjesht shperndava diturine

 14. #34
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  ....ceshtja ...eshte ...te kesh a te mos kesh.....?...ti kesh ne perpjestim te zhdrejte apo te drejte.....?

  ......naten Arjol.....

 15. #35
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ne ditet e sotme eshte bere e veshtire t'i dallosh kto 2 terma! Mendoj se me e mira eshte te shikosh punen tende dhe se cfare thone apo bejne te tjeret, nuk duhet te te behet vone!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Cfare eshte me mire te kesh IP Statike apo IP dinamike
  Nga ReniX nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 29-03-2012, 06:44 PM
 2. Shtatzania, si tė mos kesh problem
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-11-2011, 02:21 AM
 3. KESH, energji pa kufizim per festa
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-12-2007, 07:48 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2006, 06:14 AM