Kerkohet Ndihme - Lexo pse?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Kerkohet Ndihme - Lexo pse?

  Receta Gatimi

  Pershendetje te gjitheve!

  Kishim planifikuar qe forumit ti vendosnim disa opsione shtes me kalimin e kohes, ato cfare kemi pare te arsyeshme gjate gjithe ketij viti eksperience dhe ato cfare anetaret tane na kane sygjeruar. Por me kalimin ne serverin e ri po ndodhin shume probleme ne ngadalsimin e faqes keshtu keto opsione jane urgjente per tu instaluar!

  Po pyesni per cfare po kerkohet ndihme?
  Ne radhe te pare kemi nevoj per perkthyes. Ata qe zoterojne anglishten ose italishten dhe qe kane deshire mund te kerkojne ndonje pjese te forumit per ta perkthyer ne Shqip.
  Kjo eshte teper paresore per ne. Mund te me kerkoni pjese te tekstit direk mua ne Mesazh Privat

  Kush ka njohuri te HTML, gjithashtu preferohet php dhe css dhe deshiron te marre pjese ne kete projet eshte i mirepritur.

  Cfare per ne eshte paresore!
  Ne radhe te pare te mos humbin asnje anetar dhe te mos humbin asnje postim.

  Do kemi nje veshje te re me te bukur dhe sigurisht me te shpejt.
  Do jete "Paneli Anetarit" ku anetaret mund te personalizojne profilet dhe shume te tjera.
  Menyre me e thjesht postimi dhe modifikimi.
  Nje hapesire per quize, ku fituesi do te kete granden Kampion i Quizeve.
  Plus sherbimeve qe kemi dhe te tjera qe sme kujtohen
  Dhe disa te tjera surpriz!

  Ju faleminderit per pjesmarrjne.

 2. #2
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Unhappy

  Gjuhen HTML e njo po jo bash mir :S

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Bėni fytyrėn e tė akuzuarit qė kėrkohet
  Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 26-07-2010, 10:50 PM
 2. Lexo Mbi Kete Teme
  Nga Diu Hacker Albania nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-07-2010, 11:08 PM
 3. Kėrkohet njė testues birrash
  Nga MAJDI nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-05-2010, 02:58 AM
 4. Lexo si ti shikoni filmat!
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-02-2008, 04:16 AM