Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 34
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P

  Receta Gatimi

  Te pershendesim njeri tjetrin me cfaredo kenge qe na pelqen!

  Ju pershendes te gjithve me kengen Lambada ~ Kaoma.

  Gjumashe! (pervec Dakut e ReniX)


  http://www.youtube.com/watch?v=5AfTl5Vg73A

 2. #2
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P

  Pershendes Alb-Angel siper dhe Dakun qe sapo na u zgjua

  http://www.youtube.com/watch?v=4Xl4vl3fZ34

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P

  Pershendes Alb Angel dhe Lirenti me Scorpions- Always Somewhere!

  http://www.youtube.com/watch?v=veW3RA6z9OA

 4. #4

  Re: Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P

  [highlight=#FF4040:mrakz6a2]Pershendes ^ Dakun ^ Alb Angel ^ Laken![/highlight:mrakz6a2]

  http://www.youtube.com/watch?v=iJVybWq_YQQ

 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P

  Pershendes Emaus qe eshte online, Altinin, Laken, Renix!

  Dino Merlin & Ivana Banfic - Godinama


  http://www.youtube.com/watch?v=yuybHFNvjws

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P

  Per Mima,Altini!


  http://youtube.com/watch?v=KHfyDxy8i5o

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P

  FLM Albi

  kjo per Albin , Kukllen dhe Pologun

  Terzis-ASTATOS
  http://fr.youtube.com/watch?v=heSeoyZaqgU

 8. #8

  Re: Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P

  [highlight=#FF4040:1qplbx6y]Pershendes ^ Dakun ^ Alb Angel ^ Laken![/highlight:1qplbx6y]

  http://www.youtube.com/watch?v=BbJsP5x2ObA

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P

  Reni te pershendes!!

  http://youtube.com/watch?v=dhBjKzkepwE

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P

  Pershendes kete vajzen siper

  http://www.youtube.com/watch?v=deXeztCkDpo


 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P

  ReniX

  Ju pershendes te gjithve e ju uroj nje fundjave te kendshme!  http://www.youtube.com/watch?v=3pJoMeEg8cM

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P

  Pershendes te gjithe te pranishmit ne kete fundjave dhe Alb-Angel siper qe ka shkuar me pushime

  http://www.youtube.com/watch?v=H5BoQ1qPPRs

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P

  PER SHENDES TE GJITH GRUPIN DHE TE GJITH KOSOVARET KUDO QE NDODHEN "RROFTE PANVARSIA E KOSOVES"


  http://www.youtube.com/watch?v=_QfpBC324QI

 14. #14
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P

  Pershendes Kukllen, Albin ,Insomnine, Dakun , Altinin ,Pologun, Annen, Ninen, Argjirone , Gentin , Ema_d Etj .....

  Europe-The Final Countdown

  http://youtube.com/watch?v=0ZkllM8znx4

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P

  Ndersa une pershendes gjith grupin me 1 pogonishte....! Nje valle duhet hudhur se bashku, dore per dore...!

 16. #16
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P

  Kjo pershendetje eshte vetem per nje person! E di vet ai/ajo se kush eshte!

  http://www.youtube.com/watch?v=qWyWcKlypds

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P

  Per te gjitha Nenat Shqiptare
  http://youtube.com/watch?v=2Rx81exIuvA


  per veten time
  http://youtube.com/watch?v=V-_vHrMv0Cw

 18. #18
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P

  Me kete kengen pershendes gruan time!

  Jo se po me le re!


  Ayo - Down on my knees

  [stream:3czrn0ku]http://www.lirenti.com/host/f/mp3/Down_on_my_knees.mp3[/stream:3czrn0ku]

 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P

  pershendes gjithe grupin !

 20. #20
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P

  Pershendetje per miqte e mi dhe nje pershendetje speciale per njerin e njeren qe i kam xhan shume!

  Uroj te jeni te gjithe mire e ju puth shume!
  http://www.youtube.com/watch?v=B46Jd5ZAAqk

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Si e vleresoni nje njeri
  Nga girl08 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 03-10-2014, 10:41 PM
 2. Para se ta vlerėsosh tjetrin…
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 01-03-2012, 11:50 AM
 3. Mbi 40.000 njerėz hedhin domate nė njėri-tjetrin
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-08-2009, 07:20 PM
 4. Muzike te ndryshme - Valle
  Nga zeqqqa nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-03-2009, 12:25 AM
 5. Kenge dhe Valle kushtuar Enver Hoxhes
  Nga daku323 nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-10-2007, 02:36 PM