ME FAT JU QOFTE BAJRAMI


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1

  ME FAT JU QOFTE BAJRAMI

  Receta Gatimi

  ME FAT JU QOFTE BAJRAMI te gjithe muslimaneve!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: ME FAT JU QOFTE BAJRAMI

  Gezuar Bajramin Te gjitheve Besimtereve Musliman

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Qofte Italiane...
  Nga Auroraa nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-02-2013, 10:04 PM
 2. Bajrami shėnon nė fitoren e Suedisė
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2010, 10:17 PM
 3. I pa harruar qofte kujtimi i IE6
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-03-2010, 06:31 PM
 4. Qofte tė zgarės
  Nga Lirenti nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-09-2009, 11:49 AM
 5. Martohet Arta Bajrami
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 06:58 PM