HUMOR SPORTIV


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1

  HUMOR SPORTIV

  Receta Gatimi

  Shikoni nje menyre shume interesante se si mund te gjuhet penaltia. Per te a kuptuar me mire do te shikoni klipin ne "slow motion"

  http://www.youtube.com/watch?v=NicnmGH3FzI

 2. #2

  Re: HUMOR SPORTIV :lol:

  Cka mund te ndodhi ne rast se kombinohen, nje basketbollist, femer e bukur dhe nje gabim fatal. Shikoni se cka ndodh.

  http://www.youtube.com/watch?v=dsAzonPN6C4

 3. #3

  Re: HUMOR SPORTIV :lol:

  Ne sport lojtaret duhet te kene edhe pak fat. Shikoni cka i ndodhe ketij garuesi. Ekzekutohet goditja e fundit per fitore, por...

  http://www.youtube.com/watch?v=FgAz0i54If8

 4. #4

  Re: HUMOR SPORTIV :lol:

  A keni shikuar ndonjehere bokseri te iki nga ringu per shkak se trembet te boksoj me kundershtarin. Shikoni cka ndodhe ne klipin ne vazhdim...

  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3N5wdB-lFv4[/youtube]

 5. #5

  Re: HUMOR SPORTIV :lol:

  http://www.youtube.com/watch?v=MS0kBxris0Y

 6. #6

  Re: HUMOR SPORTIV :lol:

  Record 32-0

  http://www.youtube.com/watch?v=DHpQK85smpg

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: HUMOR SPORTIV :lol:

  Altin, fute edhe kombetaren tone ketu, se per humor eshte bere!

 8. #8

  Re: HUMOR SPORTIV

  http://www.youtube.com/watch?v=uuHUJncPYYk

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: HUMOR SPORTIV  [attachment=0:23j57hyf]Gjermanet.jpg[/attachment:23j57hyf]


  -Thua, t'ma kėrkojnė edhe mua...lejen e qėndrimit?!


  -Cilėn, atė kaq tė vocklėn? Baaaaaaaaaaaaa
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Albitri dehur

  Albiter pijanec

  http://www.youtube.com/watch?v=oeSxVujpRRU

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Christiano ronaldo is Gay

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Humor - Njė problem nė PC
  Nga vaaldr1n nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-08-2011, 12:13 AM
 2. Humor me police
  Nga peshkatari nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-06-2011, 10:30 PM
 3. Humor Informatike
  Nga Erdi nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-02-2011, 05:55 PM
 4. humor ( mix )
  Nga anna nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 06-03-2009, 01:59 PM