Informacione mbi Profilin Tuaj!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Talking Informacione mbi Profilin Tuaj!

  Receta Gatimi

  Pėrshendetje!

  Do ju beja nje thirrje per te azhornuar / modifikuar profilin tuaj!

  Ju duhet te identifikoheni me Nofken dhe Fjalekalimin qe keni pasur ne forumin e vjeter dhe te shkoni tek panili kontrollit te anetarit.
  Gjeja e pare eshte te ndryshoni gjuhen nga Anglisht ne Shqip. duke shkuar tek Preferencat e Bordit dhe pastaj duke zgjedh gjuhen shqipe.
  Me pas mund te azhornoni pjeset e tjera sic jane Datelindja, Gjinia, Vendbanimi etj...

  Ju faleminderit per mirekuptimin
  Bodri Drejtues


  Shenim:
  Gjuha eshte akoma ne nje progres perkthimi dhe mund te hasni ndonje gabim. Nese deshironi dergoni sygjerimin tuaj.

 2. #2
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Ju lutem, azhornoni profilin tuaj!

  Duke bere modifikime ne forum pa dashje Moderatoreve dhe Super moderatoreve jane hequr Avataret/Fotoja e profilit.

  Ju kerkojme ndjese per kete veprim.

  Ju mund ti rivendosni ato nga profili juaj.

  Ju faleminderit

 3. #3
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Ju lutem, azhornoni profilin tuaj!

  Shkoni tek Paneli i Anėtarit, -> Ku Mund te modifikoni opsionet sipas deshires!

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ngjyrat e Profilit!

  Pershendetje!

  Siē mund te keni vere re mbi postimin tim te fundit ne Blog eshte shtuar veēoria e ngjyrave te perofilit per Anetaret!

  Ja disa template qe mund te aplikoni tek profili juaj: Kopjoni te gjithe simbolet siē eshte treguar ne foto dhe mos nguroni te luani me to!

  Profili i Verdhe


  Profili Pink


  Profili Gjelber  Nese rezultati sju pelqen, klikoni mbi butoni Percaktuar - per te resetuar ngjyrat!

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Faleminderit Reni shum gje e bukur kjo

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  me ne fund e gjeta

  Flm ReniX

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Internet: Si te lidhim llogarine e Forumit me profilin e Facebook
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-04-2012, 06:07 PM
 2. Kush me shikon profilin ne Facebook?
  Nga kristiina nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 17-05-2011, 07:57 PM
 3. Google ridizajnon profilin personal
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-03-2011, 11:43 PM
 4. Siguro profilin tend ne FaceBook
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 26-03-2010, 08:34 PM
 5. Sinkronizimi kontakteve ne Outlook me profilin e Facebook
  Nga ReniX nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-03-2010, 03:02 PM