Kush eshte me i paster?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1

  Kush eshte me i paster?

  Receta Gatimi

  MASHKULLI APO FEMRA?

  Ndryshim programi

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush eshte me i paster ne dashuri?

  Vallai, un i paster jam! Nje here ne tre jave lahem!

 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Kush eshte me i paster ne dashuri?

  mire Dka ...une qenkam pak me e paster se ty
  se lahem 1 here ne 2 jave ....
  Per te ardh tek tema ....them qe kjo gje varet vertete nga njerezit qofte femer apo mashkull ....

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush eshte me i paster ne dashuri?

  Mima, ai nuk e ka fjalen domosdoshmerisht per njerezit! Ai thote femra apo mashkulli! Mund te jete per qente, macet, lopet, delet, etj etj!

  Mos na fut ne njerezit ne nje ven me kto!

  Meqenese ti qenke me e paster se mua, une zotohem te bej permiresim! Do e kaloj nga nje here ne tre jave, ne nje here ne muaj!

 5. #5

  Re: Kush eshte me i paster?

  Sa shpesh qe lahet dhe ti

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush eshte me i paster?

  Mendon se duhet ta rralloj paksa?

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Kush eshte me i paster?


  Epo une mendova per njerezit , se nuk e dija qe jepnim dhe mendim per kafshet ketu

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Kush eshte me i paster?

  do te thoja se varet nga edukata e njeriut qe ka marre . nuk ka te beje fare se eshte femer apo mashkull !

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Kush eshte me i paster?

  E vertete, varet nga edukata dhe kultura e njeriut.

 10. #10
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Kush eshte me i paster?

  dhe une me mendimin e emes jam, por peshku me duket me i lare se ri gjithe diten ne uje

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Pastertia besoj nuk varet nga gjinia,megjithse femra nga vete natyra ka lindur me pastertine,por ka edhe meshkuj qe jane shume te rregullt dhe kjo eshte per tu admiruar!

  personalisht jam shume e dhene pas kesaj pjese,me shume se sa e dhene jam e "semure" per pastertine,dhe uroj dhe shpresoj qe dhe njeriu me te cilin do te lidh jeten te jete keshtu!

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  femrat jan me te pastra....se ve ne dyshim fare kte !!!....

 13. #13
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  pak ato, pak ne, me shum ato se ne

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  pak ato, pak ne, me shum ato se ne
  ka dhe femra krromashe ore...se ve ne diskutim
  por ne pergjithesi meshkujt sjan te dhen pas pastertis....jan shum te rrall

 15. #15
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ka dhe femra krromashe ore...se ve ne diskutim
  por ne pergjithesi meshkujt sjan te dhen pas pastertis....jan shum te rrall
  ne ate % te vogel, jam edhe un (haha, shaka se spo i bej reklam vetes tani )

  paj edhe un mendoj qe femrat jane me te pastra sesa meshkujt

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  biologjikisht.....mashkulli esht me i paster....
  kurse....perditesisht....esht femra mendoj...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kush eshte per plazh neser?
  Nga ReniX nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 04-07-2012, 05:36 PM
 2. A thua banesa juaj ėshtė vėrtetė e pastėr?
  Nga labja nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-04-2011, 09:48 PM
 3. Kush eshte ne linje dhe do te luaje
  Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 40
  Postimi i Fundit: 11-03-2011, 06:45 PM
 4. Kush eshte me i forte
  Nga eugjeni nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-04-2009, 06:57 PM
 5. KUSH ESHTE ME I SHPEJTI?
  Nga sir_tiger nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 27-09-2007, 06:02 PM