Rihanna - Nje seks bomb


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Rihanna - Nje seks bomb

  Receta Gatimi

  http://www.youtube.com/watch?v=dnxjGajndb0
  1.
  Rihanna eshte ende solo.
  Sic flitet se fundi, Rihanna ka pasur nje lidhje te shkurter me moderatorin e MTV, Josh Hartnett. Madje reporteret kane mundur te fiksojne foto qe cilat i verifikojne te tilla perfolje. Megjithate Rihanna vazhdon te shprehet, "jam e lumtur te kem nje shok te tille"...


  2.
  Rihanna ka nje qen pudel.
  Miku i saj i ri dhe aq i dashur quhet DJ.


  3.
  Rihanna ben mode.
  Se bashku me koleget e grupit "Timbaland" dhe Scissor "Sisters", ajo po angazhohet ne moden e firmen H&M, te cilat momentalisht jane hedhur ne treg.

  4.
  Leket e udheheqin Rihannen.
  Rihannes ju desh te festonte festen e Vitit te ri 2007-2008 larg familjes se saj, pasi oferta e nje miliarderi rus per kete nate ku asaj i duhej te kendonte ishte 500.000 dollare.
  http://www.youtube.com/watch?v=OouU4PFUw3Y
  5.
  Rihannes i pelqen krahasimi me Beyonce.
  Ne media Rihanna, shpesh krahasohet ne ngjashmerine e paraqitjes se saj me Beyonce.
  "Me ben te ndihem krenare dicka e tille", shprehet Rihanna...


  6.
  Rihanna, nevrikos komshijte...
  Ajo nuk mund te rrinte pa kenduar, nga mengjesi deri ne mbremje. Ndaj dhe shpesh komshijte nuk kursenin te ankoheshin.

  7.
  Rihanna shet cadra ose "ombrella"...
  Neper internet jane ne shitje ombrellat e Rihannes (shitje e stimualuar nga kenga e saj "Umbrella"


  8.
  Ka bere Rihanna nje operacion gjoksi??
  "Gjithcka qe shkruhet - thote ajo,- "eshte e pavertete. Madje nese gjoksi im do te dukej i vogel, thjesht do blija nje pale recipeta te tjera dhe kaq."

  9.
  Rihanna eshte vete fanse e Sipce Girls.
  Nuk eshte ndonje cudi. Eshte grupi qe ajo ka preferuar qe ne moshen 8 vjecare.

  10.
  Rihanna eshte ne kerkim.
  Ne c“lloj kerkimi, do mendoni ju?
  Sipas te dhenave te Googlit, Rihanna eshte artistja e trete (pas Britneyt dhe Paris Hiltonit) per nga interesimi i perdoruesve te internetit.
  http://www.youtube.com/watch?v=qCByb_7TspI

  Perktheu - Alma Papamihali

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Rihanna - Nje seks bomb

  http://www.youtube.com/watch?v=rwgXvL9o0QQ

  http://www.youtube.com/watch?v=UZStqFeYk3Y

  http://www.youtube.com/watch?v=ATnlNNlF1UE

  http://www.youtube.com/watch?v=pWdhO7OFFok

  Dhe teksti kenges:
  Ride when we ride we ride
  It's til the day we die
  When we ride we ride
  It's til the day we die

  [Verse 1]
  It's real late
  Bout a quater to 1
  Thinkin about everythang
  We become
  And i hate it
  I thought we could make it
  But im ready to scratch this
  Just wanna forget about it
  I saw the pictures
  And the letters she sent
  U had me thinkin
  U were out we your friends
  Im so foolish
  Hate me like im stupid
  Cuz i thought it was just u and i (oh)

  [Hook]
  Now I look back on the time
  That we spent and
  I see it in my mind
  Playing over and over again
  Its far and out
  U got me breaking down
  And i just can't figure out why
  But this is what u say

  [Chorus x2]

  [Verse 2]
  Visions in my mind
  Of the day that we met
  U showed me thangs
  That'll never forget
  Took me swimming
  In the ocean
  U had my head up in the clouds
  Make me feel like im floating (yeah)
  U think im playing
  When u now its the truth
  Nobody else can do it
  Quite like i do
  All my kisses
  And my lovin
  But aint nobody
  Better than us

  [Hook]

  [Chorus x2]

  [Verse 3]
  I guess its over
  And definitely
  But u and i know
  Its not that easy
  To let go
  Of everything (everything)
  And start all over again
  Just bring this up cuz u blew it
  I wont forget how u do it
  Sweet baby
  This is where the game ends now somehow
  Might not believe u and me
  We can figure it out

  [Chorus]

  U finna make me say boy
  I wish that u come hold me
  When im lonely
  When i need someone to talk to
  U would phone me
  Just like everything its on me
  (when we ride we ride it's til the day we die)
  Boy u forgot about the promises
  U made me
  And now we'll let the memories
  Just fade away
  But i remember
  What u used to say
  (when we ride we ride it's til the day we die)

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Rihanna - Nje seks bomb

  Shume te pelqeka kjo Rihanna ty mo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Rihanna me 'look' romantik
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-04-2010, 04:30 PM
 2. Rihanna do te deshmoje
  Nga kristimcs nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-05-2009, 02:19 PM
 3. Fejohet Rihanna?
  Nga Coca-Cola nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-08-2008, 07:52 AM