Test Interesant


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Test Interesant

  Receta Gatimi

  TEST 1
  Kjo eshte historia e nje vajze. Ne varrimin e te emes, shikon nje djal te ri qe nuk e njeh. I duket fantastik, tamam mashkulli i enderave te saj. Eshte dashuri me shikoim te pare dhe dashurohet marrezisht.Disa dite me pas, vajza vret motren e vete.

  Pyetja: per c’arsye e ka vrare motren?
  MOS SHIKONI MENJEHERE PERGJIGJEN POSHT. Mendoni me pare per pergjigjen qe do ti jepnit ju.  PERGJIGJJA: shpresonte qe djali te vinte serisht ne varim.

  Nese jemi pėrgjigjur saktėsisht pyetjes, atehere mendoni si nje psikopat. Ky test ishte pėrdorur nga nje psikolog i njohur per te kuptuar nese nje person kishte nje mentalitet vrasėsi. Shume serial killer kane bere testin dhe jane pėrgjigjur saktesisht. Nese nuk e keni gjetur pergjigjen e sakte... me mire per ju. Nese miqte juaj e gjejne pergjigjen e sakte, ju keshillojme te mbani distanca nga ata...
  TEST 2
  (e vlefshme mbi te gjitha per ate qe di Anglisht).

  Ju duhet maksimumi 10 sekonda per ta bere, ne te kundėrt nuk eshte i vlefshem.
  Shikoni me pas rezultatin me poshte.
  Numeroni sa F ka ne tekstin e meposhtem:

  +++++++++++++++++++++++++++
  FINISHED FILES ARE THE RE-
  SULT OF YEARS OF SCIENTIF-
  IC STUDY COMBINED WITH THE
  EXPERIENCE OF YEARS
  +++++++++++++++++++++++++++

  Mos shikoni me poshte nese nuk keni mbaruar se numeruari
  Ne rregull?
  Sa? Tre?
  GABIM, jane gjashte. Nuk eshte shaka!
  Kthehuni me siper dhe rinumerojini!
  Shpjegimi eshtek etu poshte...

  Truri nuk regjistron 'OF'. E pabesuaeshme, vertet? Kush numėron gjashte F ne tentativen e pare eshte nje gjeni, kater ose pese eshte i ralle, tre eshte normal.
  Me pak se tre, duhet te nderoni syze.

  TEST 3

  Ky test eshte vertet i rendesishem. Nuk eshte nje kurth: ju lutem bejeni mire deri ne fund, nuk eshte i gjate. E keni pyetur ndonjehere nese mendja juaj eshte normale ape ndryshe nga te tjeret? Beni seriozisht testin e te menduarit dhe gjejeni pergjigjen
  Ndiqni mire udhėzimet dhe pėrgjigjuni pyetjeve sa me shpejte te jete e mundur, po mos vazhdoni pa mbaruar te mepashmen. Nuk eshte e nevojshme te shkruash pergjigjet. Do te jeni te ēuditur nga rezultati, jua garantoj.
  Sa ben:

  15+6


  3+56


  89+2


  12+53


  75+26


  25+52


  63+32

  Pak me te veshtire por eshte ushtrimi i vertet. Kuroja:

  123+5

  SHPEJT MENDONI PER NJE SEND DHE NJE NGJYRE!


  Tani zbrisni me poshte.
  Zbrisni akoma.


  Menduat per nje Ēekiē te kuq apo jo???
  Nese nuk eshte keshtu beni pjese ne 2% e popullates e secilės mendja eshte mjaftueshem e ndryshem per te menduar dicka tjeter. 98% e popullates pergjigjet Ēekiē te kuq nese bejne kete ushtrim. Te renqeth mishin apo jo?
  TEST 4

  Testi i kembes se djathte inteligjente
  Ja vlen ta provosh. Ajo qe ndodh eshte aq e sigurte saqe sfidon te gjithe mirėkuptimin. Jam gati te ve bast qe do e provoni deri ne 50 here per te pare nese jeni te afte te ndryshoni drejtimin e kembes... por nuk do ja arrini. Provojeni:

  1. Ndersa jeni ulur, ngrini kemben e djathte nga toka dhe filloni te beni disa rrathe ne drejtim te akrepave te ores.
  2. ndėrkohe qe beni rrathet me kembe, vizatoni ne ajer nurmin 6 po me doren e djathte. Kėmba juaj do te ndryshoj drejtimin.

  Ua pata thene qe nuk mund te beni ndryshe.
  Dergojeni kete mesazh te gjithe miqve tuaj... nuk do ta besojne as ata, por do te zbaviten duke e provuar.

  MOS HARRONI: kėmba ne drejtim te akrepave te ores!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Test Interesant

  shume te lezteshme keto gento

  rezultatin spo e postoj se

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Test Interesant

  TEST 4

  Testi i kembes se djathte inteligjente
  Ja vlen ta provosh. Ajo qe ndodh eshte aq e sigurte saqe sfidon te gjithe mirėkuptimin. Jam gati te ve bast qe do e provoni deri ne 50 here per te pare nese jeni te afte te ndryshoni drejtimin e kembes... por nuk do ja arrini. Provojeni:

  1. Ndersa jeni ulur, ngrini kemben e djathte nga toka dhe filloni te beni disa rrathe ne drejtim te akrepave te ores.
  2. ndėrkohe qe beni rrathet me kembe, vizatoni ne ajer nurmin 6 po me doren e djathte. Kėmba juaj do te ndryshoj drejtimin.

  Ua pata thene qe nuk mund te beni ndryshe.
  Dergojeni kete mesazh te gjithe miqve tuaj... nuk do ta besojne as ata, por do te zbaviten duke e provuar.

  MOS HARRONI: kėmba ne drejtim te akrepave te ores!
  Ca bo truni robit re! Bo bo! Kot nuk thone mendja gje e madhe dhe e vogel ne te njejten kohe!

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Test Interesant

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323

  Ca bo truni robit re! Bo bo! Kot nuk thone mendja gje e madhe dhe e vogel ne te njejten kohe!
  kete e anashkalova une hahahaha

  me cuditi dhe ajo me OF hhaha tre cop aty si nuk kapa nje une booo syze neser, nuk ishin as pa, po tre

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Test Interesant

  Shume te lezetshem.

  Tek F gjeta 5 me heren e pare, ndoshta ngaqe nuk di anglisht

  Ajo e kembes ishte nam fare jam shkrire se qeshuri

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahaha teste vertet te lezetshme .
  ate te parin fare ma ka pyetur nje shoqe , dhe e gjeta.....por sjam e aft te vras dot asnje mize haaha
  testi me shkronjen F me cuditi fare,,,,,e kontrollova dy her dhe 3 F gjeta.....se kuptova si nuk i pash fjalet OF

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Emra dhe mbiemer interesant!!
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 08-01-2014, 07:47 PM
 2. Lexojeni tregim shum interesant..Ja vlen
  Nga abdullah92 nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-06-2012, 10:15 PM
 3. Truk interesant 3D per Windows 7 & Vista, ALT + START e tjer
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-02-2011, 10:27 AM
 4. Script Interesant,Provojeni
  Nga kristimcs nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-09-2009, 02:11 PM
 5. Nje sit interesant per femijet
  Nga genocid nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-04-2009, 06:17 PM