*Gezuar Ditelindjen Anna!*


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  *Gezuar Ditelindjen Anna!*

  Receta Gatimi

  GEZUAR DITELINDJEN ANNA!

  EDHE 100 VITE TE TJERA!

 2. #2
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: *Gezuar Ditelindjen Anna!*

  Urime Anna Tres bon anniversaire !!!!
  Gezuar dhe 100 vjet plot lumturi ....

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: *Gezuar Ditelindjen Anna!*

  Gezuar Ditelindjen Anna, u befsh dhe 100 Vjeēe, kalofsh sa me bukur vitet ne vazhdim. Urime Urime!

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: *Gezuar Ditelindjen Anna!*

  Anna gezuar e rrofsh sa malet, lumturi, e hare ne jete e familje

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: *Gezuar Ditelindjen Anna!*

  Anna u befsh 100 - vjec.

  Sa me shume fat dhe lumturi ne jeten tende.

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: *Gezuar Ditelindjen Anna!*


  Gezuar!

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: *Gezuar Ditelindjen Anna!*

  GEZUAR ANNA, URIMET ME TE SINQERTA

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: *Gezuar Ditelindjen Anna!*

  [highlight=#FF0000:3cchluy7]Gezuar ditelindjen Anna!

  Bekime te shumta ne cdo fushe te jetes!
  [/highlight:3cchluy7]
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: *Gezuar Ditelindjen Anna!*

  i falnderroj te gjithe ata qe me kane uruar ditelindjen. faleminderit shume jeni tegjithe te mbrekullueshem .

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: *Gezuar Ditelindjen Anna!*

  Oopss pak me vones.... Se tani e pash! Me mire von se kurr, [highlight=#FFFF00:fkd7b99l]Gezuar Dhe u Befsh 100, vetem lumturi te uroj ne jete! [/highlight:fkd7b99l]

 11. #11
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: *Gezuar Ditelindjen Anna!*

  Edhe 100 te tjere lal!

  Shume urime nga une!

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: *Gezuar Ditelindjen Anna!*

  hehehe thashe se me harrove se do te kisha vrare !!! lol flm shume daku
  faleminderit dhe ti insomnia !!

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar ditelindjen Anna!
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-03-2010, 01:50 PM
 2. X-men Gezuar ditelindjen!
  Nga Nerti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 21-07-2009, 08:36 AM
 3. Anna, Gezuar ditelindjen per shume vjet
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 03-03-2009, 05:40 PM
 4. Gėzuar Ditėlindjen...
  Nga Peniel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-03-2009, 11:54 AM
 5. GEZUAR DITELINDJEN!!!!
  Nga carolina nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 05-11-2007, 12:00 AM