1.0 - Si tė rregjistrohem nė faqje - Guida Hap pas Hapi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Unhappy 1.0 - Si tė rregjistrohem nė faqje - Guida Hap pas Hapi

  Receta Gatimi

  Si te hapim nje llogari te re ne Lirenti.com

  Klikoni butonin Rregjistrohu nga menu sipėr ose nė faqen e parė.

  Nėse keni njė llogari nė Facebook, ju mund tė rregjistroheni vetėm me njė hap duke klikuar butonin e Facebook qė gjėndet nė faqe!

  1- Plotėsoni tė gjitha hapėsirat e kėrkuara!
  Vini re, adresa email duhet tė jetė e vlefshme dhe aktive, pasi do ju dėrgomė njė link-konfermimi! Nėse forumin, jua ka kėshilluar ndonjė anėtarė, shkruani emrin (Nofkėn) e tij tek Referuesi! Lexoni me kujdes, rregullat e forumit!
  2- Konfermoni adresėn tuaj tė postės elektronike (email)!
  Pasi tė keni pėrfunduar rregjistrimin, nevojitet dhe njė hap i fundit, JU duhet tė konfermoni adresėn e postės duke klikuar mbi linkun qė ju kemi dėrguar!


 2. #2
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Si tė rregjistrohemi nė www.lirenti.com ?

  Mos harroni te aktivizoni llogarin duke klikuar mbi linkun qe ju dergojme ne posten tuaj ne momentin e rregjistrimit! Pėrndryshe nuk do tė mund tė hapni tema tė reja dhe tė jepni mendimin tuaj nėpėr diskutime!

  Prezantohuni ne Forum!  Hapni prezantimin tuaj  Nėse nuk mund tė hapni nje diskutim tė ri: Kontrolloni posten tuaj me e-mail qe ju kemi derguar dhe klikoni mbi linkun per te aktivizuar llogarin tuaj.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 04-02-2013, 03:34 PM
 2. Aelita me katėr vjet hapi ekspozitė personale
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-06-2011, 08:42 PM
 3. Hapi hotel pėr pula, biznesi po i lulėzon!
  Nga ulkina nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 21-02-2011, 10:04 PM
 4. Chip pėr 16 nanometers, duke i inkurajuar hapi i parė.
  Nga MAJDI nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-05-2010, 06:26 PM
 5. Google Adsense, Si te rregjistrohem?
  Nga ReniX nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-03-2008, 05:28 PM