Kėshilla nga seksologjia


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 7 nga 7 FillimiFillimi ... 234567
Rezultatet nga 121 deri tek 131 prej 131
 1. #121
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vajzedyshime Lexo postimin
  Faleminderit, pormjeku gjinekolog gjithmon thot se duhet te besh vizite, de un smund ta bej!
  nuk esht nevoja te vesh te gjinekologu. ta siguroj un , je ok. nuk flas vetem si femer po dhe si infermiere...
  pyetjet qe ke ber siper pastaj , un e kuptoj qe i ben nga mungesa e informacionit...po nuk jan pyetje qe behen tu befsha

 2. #122
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vajzedyshime Lexo postimin
  Pershendetje,
  Jam nje vajze dhe doja te dija nese kam humbur virgjerine!
  Para nje muaji kam qene me te dashurin! filloi te me prekte dhe rendoi pak fort ne vend intim! Gjate kesaj kohe kam qene me mbathje dhe me tuta! Kur pash ne mbathje kisha pak gjak! diten tjeter me kan ardhur mestruacionet! Kam lexuar shum por nuk mund te arrij ne nje konkluzion!
  pyetjet qe un kam jane?
  -Ae kam humbur virgjerine, apo ka qen gjak nga mesturacoinet,apo ka qene ndo nje gervishtje e vogel meqe isha me tuta?
  -Me pas kam provuar te fut gishtin, dhe mund te them se futet 1/3 e gishtit dhe pastaj me dhemb! doja te dija sa futet gishti kur je e virgjer dhe sa mund te futet kur je e cvirgjer?
  -Ku ndodhet cipa direkt pas buzeve te vogla apo ndodhet me afer mitres dhe duhet te hyj shum penesi ose gishti per tu care?
  Ju lutem jam shum ne stres, do doja nje pergjigje nga ju!

  - - - Updated - - -

  pse nuk kthen njeri pergjigje?
  sesht nevoja te shkosh fare te gjinekologo.
  ty te eshte car cipa/himen nga ushtimi i forces mbi te. dmth tani ti je njesoj si nje zhvirgjer.
  por kjo nuk mund te quhet humbje virgjerie . ose humbje ne menyr jo natyrale

 3. #123
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  o shiko doktor olsin hahahhaha po jo pra mos e frikso vajzen te ik ajo te doktori me mir .

 4. #124
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  o shiko doktor olsin hahahhaha po jo pra mos e frikso vajzen te ik ajo te doktori me mir .
  ti erina shiko mos ke ndonje problem vet ate bej

 5. #125
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  opopopopopo kerciti ketej ;p

 6. #126
  i/e rregjistruar Maska e vajzedyshime
  Anėtarėsimi
  Nov 2013
  Postime
  4
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ca ka ketu per ta banalizuar biseden?

 7. #127
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vajzedyshime Lexo postimin
  Ca ka ketu per ta banalizuar biseden?
  ku u banalizua biseda? se un nuk shoh gje banalizim.

 8. #128
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  ti erina shiko mos ke ndonje problem vet ate bej
  u qyqe un nuk thash se kam ndoj problem mo!

 9. #129
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Shprehuni lirshem se per te qare hallet jemi ketu

 10. #130
  i/e rregjistruar Maska e hellow
  Anėtarėsimi
  Jul 2015
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga valona Lexo postimin
  ernela dhe renix falemenderit shuumee per pergjigje me vine shume zor dhe shume turp pse tregohem kaq e pa informuar dhe ju bej perseri pyetje me falni nqs ju shqetesoj po vertet ndjehem ne ankth te madh sic ju thash dhe atere kur kam bere mardhenje ne moshen 15 vjece mund ta them kam bere 7 deri 8 her dhe une mendoj se me ka plasur cipa pasiqe pas asaj kohe ( boo ca turpi me falni dhe nji er) ne vagine mu shfaq nje cipe e holle e varur dha me u frigova shumeee dhe meqe isha e vogel nuk mundja ti tregoj kujt keshtuqe deri tash akoma e kam ate cipe ashtu te varur dhe menstracionet me vine ne regull por me dhimbje nji her digjova se duhej te shkoja ta prisja te donji gjinekolog apo gjinekologe por deri me sot kur kam pyetur edhe shoqe te mijat qe sapo jane martuar ato nuk me kane thene asnjigjo per shfaqje te kesaj cipe prandaj une ju thash juve qe me pengoj ajo lloj cipe e varur dhe qe nuk mund te bej mardhenje a eshte ky rast i vecante i imi apo gjith femrave u ndodhen keshtu dhe ca masa duhet te ndermar flm per mirekuptim dhe me falni dhe nji er nqs ju pengoj pres pergjigje flm. bye


  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ermela Lexo postimin
  E dashur Valona, askush nuk ka lindur i ditur ne kete bote.
  Lexova me shume vemendje shkrimin tuaj. Te them te drejten eshte rasti i pare qe degjoj per nje cipe qe varet ne vulve (ne gjuhen mjekesore quhet keshtu) pasi duke pare se si eshte formuar vulva dhe mitra nuk ka, nuk mund te ekzistoje nje cipe. Ti mendon se jane mbeturinat e imenit qe kane dale, por imeni nuk eshte nje lekure por nje perberje mukose dhe eshte kaq lart ne gryken e mitres dhe ne permasa kaq te vogla sa pas penetrimit nuk ngelet asgje.
  Keshilla ime me e mire eshte qe tani qe nuk je me nje moshe te mitur por nje vajze-grua me gjithe kuptimin e saj, duhet me patjeter te besh nje vizite gjenekologjike. Eshte e vetmja menyre per te zbuluar dhe sqaruar te gjitha dyshimet e tua.
  Pershendetje ju lutem mundet dikush te me jape ndonje informacion se cfare eshte kjo cipa , nese perben ndonje shqetesim apo jo a duhet te kryhet patjeter vizite ne ndonje gjinekolog? Ju lutem kerkoj nje pergjigje ...

 11. #131
  i/e rregjistruar Maska e edonisb
  Anėtarėsimi
  Jul 2016
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  humbja e virgjines

  pershendetje jam i ri ngrup desha te pyes nje shoqe e imja ka humbur virgjerin dhe i vijn menstruacionet me shpesh ndoshta cdo 15 dit cili osht ndikimi i ksaj dhe qfar keshilloni ju

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 7 nga 7 FillimiFillimi ... 234567

Tema tė ngjashme

 1. Kėshilla pėr zeshkanet
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-04-2011, 06:27 PM
 2. Keshilla per me pak turp
  Nga girl08 nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 15-01-2010, 04:48 PM
 3. Keshilla praktike
  Nga Erdi nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-09-2009, 12:34 PM
 4. Keshilla dietore
  Nga girl08 nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-04-2009, 01:34 PM
 5. 40 keshilla Islame
  Nga tetari nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-12-2007, 02:36 PM