7 MARSI, UROJME MESUESET TONA


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  7 MARSI, UROJME MESUESET TONA

  Receta Gatimi

  Sot eshte 7 marsi, dita e mesuesit dhe pervjetori i hapjes se shkolles se pare ne gjuhen shqipe ne Shqiperi- Korce.

  Urojme mesuesit tane kudo ku ndodhen.

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: 7 MARSI, UROJME MESUESET TONA

  Urimet me te perzemerta per ata qe kane qene prinder te dyte dhe kane dhene aq shume per edukimin dhe formimin tone!

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: 7 MARSI, UROJME MESUESET TONA

  un pershendes te gjitha mesueset kudo qe ndodhen kane qene vertet prinderit tane te dyte,

  ne vecanti pershendes mesueset e shkolles 9 vjecare ELENA GJIKA DORA D'ISTRIA ose me emrin e vjeter 20 VJETORI.
  gjithashtu pershendes zyshat e shkolles se mesme ABDULLA KETA.

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: 7 MARSI, UROJME MESUESET TONA

  Harrova te shtoj qe jane disa mesuese qe me bo me i pa rruges kom per ti gjujt me domote!

  Ato nuk i pershendes!

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: 7 MARSI, UROJME MESUESET TONA

  I uroj te gjithe arsimtareve gezuar 7 Marsin, festen e mesuesve.

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: 7 MARSI, UROJME MESUESET TONA

  NJE URIM special per te gjithe Mesuesti tane.

  [highlight=#BF0040:eeqdh1c5]Sidomos dhe per prinderit e mi <img src=\"{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif\" alt=\"\" title=\"Smile\" /> Faleminderit per gjithshka[/highlight:eeqdh1c5]

  Gjithashtu dhe per EMAUS ketu ne forum :

  Pune te mbare te gjithe mesuesve kudo qe ndodhem.

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: 7 MARSI, UROJME MESUESET TONA

  [highlight=#BFBF80:2jx5snfa] Urime , Urime per te gjithe mesuesit ne bote ... [/highlight:2jx5snfa]

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: 7 MARSI, UROJME MESUESET TONA

  [highlight=#FF00FF:z8diw911]Urimet e mija te shoqeruara me nje buqet lulesh..... <img src=\"{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif\" alt=\"\" title=\"Very Happy\" /> [/highlight:z8diw911]

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 29-09-2013, 10:15 PM
 2. Sallata & Perime: Se shpejti ne tavolinat tona do te vije Domatja e Zeze - Galaksia
  Nga ReniX nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 02-02-2012, 01:03 PM
 3. Video nga trojet tona
  Nga kuklla nė forum Kultura Kombėtare & Botėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-10-2008, 09:44 AM
 4. Shqiponja dykrenore nga bizanti, deri ne ditet tona
  Nga kuklla nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-11-2007, 12:07 PM
 5. 7 Marsi
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-03-2007, 02:37 PM