Gezuar 8 Marsin Nenave dhe Femrave Shqipetare!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Gezuar 8 Marsin Nenave dhe Femrave Shqipetare!

  Receta Gatimi

  Uroj te gjitha nenave GEZUAR festen e 8-Marsit. Faleminderit per te gjithe ngrohjen dhe fjalet e embla.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Gezuar 8 Marsin Nenave dhe Femrave Shqipetare!

  Faleminderit Reni.

  Uroj nga zemra mamin tim. Faleminderit per gjithcka me ke dhene.

  Uroj nga zemra te gjitha grate dhe nenat kudo ku ndodhen ne bote.

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Gezuar 8 Marsin Nenave dhe Femrave Shqipetare!

  Gezuar festen grave ne te gjithe boten!

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Gezuar 8 Marsin Nenave dhe Femrave Shqipetare!

  dhe une i uroj gjithe nenave shqiptare dhe madje nenave te forumit gjithashtu festen e 8 marsit !!

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e sir_tiger
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  EARTH
  Postime
  24
  Reputacioni
  0

  Re: Gezuar 8 Marsin Nenave dhe Femrave Shqipetare!

  Gezuar 8 Marsin Nenave dhe Femrave Shqiptare!

 6. #6

  Re: Gezuar 8 Marsin Nenave dhe Femrave Shqipetare!

  gzuar 8 marsin nenave

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Gezuar 8 Marsin Nenave dhe Femrave Shqipetare!

  [highlight=#FF8000:2fmk02dn]Gezuar 8 marsin, te gjitha femrava..... por me shume atyre femrave qe c'do dite bertasin ne heshtje, atyre qe nuk mund te jetojne feminilitetin e tyre, dhe femrave qe dedikojne jeten e tyre familjes!!!

  *Gezuar *Gezuar *Gezuar*
  [/highlight:2fmk02dn]

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Gezuar 8 Marsin Nenave dhe Femrave Shqipetare!

  Gezuar , Gezuar 8 Marsin te gjitha Femrave ne ket bote


 9. #9
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Gezuar 8 Marsin Nenave dhe Femrave Shqipetare!

  se harrova qe pare


 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Gezuar 8 Marsin Nenave dhe Femrave Shqipetare!

  Ju falenderoj te gjitheve per urimin dhe une me radhen time ju uroj te gjithave: GEZUAR! Qofshi te lumtura kurdohere!

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Gezuar 8 Marsin Nenave dhe Femrave Shqipetare!

  Gezuar 8 Marsin te gjithe grave anembane globit.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-07-2013, 01:39 AM
 2. Gezuar 8 Marsin Nena te dashura!...
  Nga erinda nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 08-03-2012, 10:15 PM
 3. Gezuar 7 marsin, Diten e Mesueseve
  Nga labja nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 09-03-2011, 10:40 AM
 4. Gezuar 8 Marsin! - Dita e Gruas
  Nga Enkelejda_24 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-03-2010, 11:53 PM
 5. Gėzuar 8 Marsin Nėnave
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-03-2007, 02:40 PM