3.2 - Si tė postojė nė forum njė Video nga Youtube apo Facebook


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  3.2 - Si tė postojė nė forum njė Video nga Youtube apo Facebook

  Receta Gatimi

  Si tė vendosim Video nė Forum?

  Para se tė postoni njė video nė forum duhet tė keni parasysh rregullat kryesore tė forumit dhe kėto pika:
  1-Videot e vendosura duhet tė kenė lidhje me temėn qė po diskutohet
  2-Videot nuk duhet tė pėrmbajnė material pornografikė, reklamash apo video tė pėrdorura pėr propaganda personale.

  Hapi i Parė: Klikoni mbi ikonėn e videos nė Editor
  Hapi i Dytė: Kaloni adresėn e videos qė doni tė postoni

  Faqet qė mund tė vendosni video, janė tė radhitura nė tabelėn qė shfaqet!  Nėse keni akoma probleme, ndiqni kėtė Video:


 2. #2
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Si tė postojmė nje video nga youtube/google nė forum

  Mund te vendosen Video nga sitet:

  Hulu, YouTube, Vimeo, Dailymotion, Metacafe, Google dhe Facebook

 3. #3
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10
  Mund te vendosen dhe video nga:

  video.yahoo.com
  megavideo.com
  video.aol.com
  dailymotion.com
  break.com
  MetaCafe.com

  etj...
  Nqs nuk merr nje video qe ju postoni na kontaktoni.

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e adhurimi
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  28
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  sen hiq nuk kuptova folni ma kjart nese bon okzzz

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e arditu
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  134
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Shume rregulla te mira dhe une do ti permbaj ato rregulla

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e vangeli
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  293
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Lirenti Lexo postimin
  Mund te vendosen dhe video nga:

  video.yahoo.com
  megavideo.com
  video.aol.com
  dailymotion.com
  break.com
  MetaCafe.com

  etj...
  Nqs nuk merr nje video qe ju postoni na kontaktoni.
  Kjo eshte shume e qarte,por kur duam te postojme nje video apo nje JPG nga HD i PC c'duhet te bejme:nje here ta bejme Upload ne Youtube dhe pastaj ne Forum??????!Faleminderit!

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  vangel fotot mund ti beni upload nga faqja e lirenti tek kjo ketu

  Kodi HTML:
  http://images.lirenti.com/
  aty ju mund te zgjidhni foton qe doni nga pc jua edhe mepas ajo behet upload ju vetem do te merni kodein qe esht i shkruar aty dhe mund ta vendosni ne forum ..

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e vangeli
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  293
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  vangel fotot mund ti beni upload nga faqja e lirenti tek kjo ketu

  Kodi HTML:
  http://images.lirenti.com/
  aty ju mund te zgjidhni foton qe doni nga pc jua edhe mepas ajo behet upload ju vetem do te merni kodein qe esht i shkruar aty dhe mund ta vendosni ne forum ..
  Po po,faleminderit!Pak me pare bera nje postim ku falenderova Forumin per kete gje!

 9. #9
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10
  U shtua nje Video Guide per Videot ne forum!

  Shikim te kendshem!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Problem me Video ne Youtube dhe DVD
  Nga havzi65 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-10-2012, 09:33 PM
 2. Para vdekjes, 17 vjeēari video lamtumire nė Youtube (VIDEO)
  Nga olsii nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 19-05-2012, 11:43 PM
 3. YouTube ka filluar edhe me video 3D
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-07-2009, 10:23 AM
 4. Si te postoj nje video YouTube ne forum?
  Nga kristimcs nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-06-2009, 04:07 PM
 5. Si te postojme video ne forum?
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-08-2007, 05:39 PM