TEST: Sa te zgjuar jeni?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 38 prej 38
 1. #21
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: TEST: Sa te zgjuar jeni?

  Receta Gatimi

  Pergjigja per Gentin  Vleresimi juaj eshte: 7 pergjigje te sakta nga 11

  Kategoria juaj eshte: Zgjuaresi normale...

 2. #22

  Re: TEST: Sa te zgjuar jeni?

  1. Pervec SHBA, kane 4 Korrik edhe ne Angli?
  JO
  2. Sa ditelindje ka nje qytetar i mesem?
  1
  3. Disa muaj kane nga 31 dite, sa kane 28?
  12
  4. Sa bejne gjysem here gjysem?
  0.25
  5. Mundet qe nje shqiptar te martohet me motren e te vejes se tij?
  JO
  6. Pjeseto 30 me 1\2 dhe shtoji 10. Sa bejne?
  25
  7. Ne qofte se ka 3 molle dhe merr 2, sa molle ke?
  2
  8. Doktori te jep 3 ilace duke te thene te pish 1 cdo gjysem ore. Per sa minuta do i pish ilacet?
  90
  9. Nje fshatar ka 17 dele, dhe te gjitha pervec 9, i ngordhin. Sa jetuan?
  9
  10. Nga sa kafshe nga te gjitha llojet mori Moisiu ne arken e tij?
  2
  11. Sa pulla poste qe kushtojne 10 cent ka ne nje seri dymbedhjeteshe?
  12

 3. #23
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: TEST: Sa te zgjuar jeni?

  e hengre dhe ti si puna tone,

 4. #24
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: TEST: Sa te zgjuar jeni?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smookyee
  1. Pervec SHBA, kane 4 Korrik edhe ne Angli?
  JO
  2. Sa ditelindje ka nje qytetar i mesem?
  1
  3. Disa muaj kane nga 31 dite, sa kane 28?
  12
  4. Sa bejne gjysem here gjysem?
  0.25
  5. Mundet qe nje shqiptar te martohet me motren e te vejes se tij?
  JO
  6. Pjeseto 30 me 1\2 dhe shtoji 10. Sa bejne?
  25
  7. Ne qofte se ka 3 molle dhe merr 2, sa molle ke?
  2
  8. Doktori te jep 3 ilace duke te thene te pish 1 cdo gjysem ore. Per sa minuta do i pish ilacet?
  90
  9. Nje fshatar ka 17 dele, dhe te gjitha pervec 9, i ngordhin. Sa jetuan?
  9
  10. Nga sa kafshe nga te gjitha llojet mori Moisiu ne arken e tij?
  2
  11. Sa pulla poste qe kushtojne 10 cent ka ne nje seri dymbedhjeteshe?
  12
  Vleresimi juaj eshte: 8 pergjigje te sakta nga 11

  Kategoria juaj eshte: Je nxenes i mire, student i mire etj....

 5. #25

  Re: TEST: Sa te zgjuar jeni?

  1. Pervec SHBA, kane 4 Korrik edhe ne Angli? PO

  2. Sa ditelindje ka nje qytetar i mesem? 1

  3. Disa muaj kane nga 31 dite, sa kane 28? 1

  4. Sa bejne gjysem here gjysem? 0.25

  5. Mundet qe nje shqiptar te martohet me motren e te vejes se tij? JO

  6. Pjeseto 30 me 1\2 dhe shtoji 10. Sa bejne? 70

  7. Ne qofte se ka 3 molle dhe merr 2, sa molle ke? 2

  8. Doktori te jep 3 ilace duke te thene te pish 1 cdo gjysem ore. Per sa minuta do i pish ilacet? 60

  9. Nje fshatar ka 17 dele, dhe te gjitha pervec 9, i ngordhin. Sa jetuan? 9

  10. Nga sa kafshe nga te gjitha llojet mori Moisiu ne arken e tij? 0

  11. Sa pulla poste qe kushtojne 10 cent ka ne nje seri dymbedhjeteshe? 12

 6. #26
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: TEST: Sa te zgjuar jeni?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga linaa
  1. Pervec SHBA, kane 4 Korrik edhe ne Angli? PO

  2. Sa ditelindje ka nje qytetar i mesem? 1

  3. Disa muaj kane nga 31 dite, sa kane 28? 1

  4. Sa bejne gjysem here gjysem? 0.25

  5. Mundet qe nje shqiptar te martohet me motren e te vejes se tij? JO

  6. Pjeseto 30 me 1\2 dhe shtoji 10. Sa bejne? 70

  7. Ne qofte se ka 3 molle dhe merr 2, sa molle ke? 2

  8. Doktori te jep 3 ilace duke te thene te pish 1 cdo gjysem ore. Per sa minuta do i pish ilacet? 60


  9. Nje fshatar ka 17 dele, dhe te gjitha pervec 9, i ngordhin. Sa jetuan? 9

  10. Nga sa kafshe nga te gjitha llojet mori Moisiu ne arken e tij? 0

  11. Sa pulla poste qe kushtojne 10 cent ka ne nje seri dymbedhjeteshe? 12

  Vleresimi juaj eshte: 10 pergjigje te sakta nga 11

  Kategoria juaj eshte: Uau! Shume mire! Po deshe, hajde te punosh me ne!

 7. #27
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: TEST: Sa te zgjuar jeni?

  Bravo lina

  Seriozisht, Lina ju duhet ne staf Emaus!

 8. #28
  i/e rregjistruar 10% Maska e VANI1975
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  loutraki grecce
  Postime
  41
  Reputacioni
  0

  Re: TEST: Sa te zgjuar jeni?

  Emaus se bej kete test
  se ne fund do dal budalla
  xaxaxaxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 9. #29

  Re: TEST: Sa te zgjuar jeni?

  1. Pervec SHBA, kane 4 Korrik edhe ne Angli? NUK E DI

  2. Sa ditelindje ka nje qytetar i mesem? NUK E DI

  3. Disa muaj kane nga 31 dite, sa kane 28? 1

  4. Sa bejne gjysem here gjysem? 0.25

  5. Mundet qe nje shqiptar te martohet me motren e te vejes se tij? PO

  6. Pjeseto 30 me 1\2 dhe shtoji 10. Sa bejne? 25

  7. Ne qofte se ka 3 molle dhe merr 2, sa molle ke? 2,

  8. Doktori te jep 3 ilace duke te thene te pish 1 cdo gjysem ore. Per sa minuta do i pish ilacet? 60

  9. Nje fshatar ka 17 dele, dhe te gjitha pervec 9, i ngordhin. Sa jetuan? 9

  10. Nga sa kafshe nga te gjitha llojet mori Moisiu ne arken e tij? NUK E DI

  11. Sa pulla poste qe kushtojne 10 cent ka ne nje seri dymbedhjeteshe? NUK E DI,

 10. #30
  i/e rregjistruar 10% Maska e michele
  Anėtarėsimi
  Aug 2008
  Vendndodhja
  shume larg qe ketu, diku ne univers
  Postime
  52
  Reputacioni
  0

  Re: TEST: Sa te zgjuar jeni?

  1. Pervec SHBA, kane 4 Korrik edhe ne Angli? PO

  2. Sa ditelindje ka nje qytetar i mesem? 1

  3. Disa muaj kane nga 31 dite, sa kane 28? 1

  4. Sa bejne gjysem here gjysem? 0.25

  5. Mundet qe nje shqiptar te martohet me te bijen e vejes se tij? JO

  6. Pjeseto 30 me 1\2 dhe shtoji 10. Sa bejne? 25

  7. Ne qofte se ka 3 molle dhe merr 2, sa molle ke? 2

  8. Doktori te jep 3 ilace duke te thene te pish 1 cdo gjysem ore. Per sa minuta do i pish ilacet? 90

  9. Nje fshatar ka 17 dele, dhe te gjitha pervec 9, i ngordhin. Sa jetuan? 9

  10. Nga sa kafshe nga te gjitha llojet mori Moisiu ne arken e tij? 0

  11. Sa pulla poste qe kushtojne 10 cent ka ne nje seri dymbedhjeteshe? NUK E DI

 11. #31
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Re: TEST: Sa te zgjuar jeni?

  1. Pervec SHBA, kane 4 Korrik edhe ne Angli? PO

  2. Sa ditelindje ka nje qytetar i mesem? 1 -

  3. Disa muaj kane nga 31 dite, sa kane 28? 12

  4. Sa bejne gjysem here gjysem? 0.25 -

  5. Mundet qe nje shqiptar te martohet me motren e te vejes se tij? JO

  6. Pjeseto 30 me 1\2 dhe shtoji 10. Sa bejne? 70

  7. Ne qofte se ka 3 molle dhe merr 2, sa molle ke? 2

  8. Doktori te jep 3 ilace duke te thene te pish 1 cdo gjysem ore. Per sa minuta do i pish ilacet? 90 minuta

  9. Nje fshatar ka 17 dele, dhe te gjitha pervec 9, i ngordhin. Sa jetuan? 9

  10. Nga sa kafshe nga te gjitha llojet mori Moisiu ne arken e tij? 0

  11. Sa pulla poste qe kushtojne 10 cent ka ne nje seri dymbedhjeteshe? 12-sjom i sigurt

 12. #32
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: TEST: Sa te zgjuar jeni?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga michele
  1. Pervec SHBA, kane 4 Korrik edhe ne Angli? PO

  2. Sa ditelindje ka nje qytetar i mesem? 1

  3. Disa muaj kane nga 31 dite, sa kane 28? 1

  4. Sa bejne gjysem here gjysem? 0.25

  5. Mundet qe nje shqiptar te martohet me te bijen e vejes se tij? JO

  6. Pjeseto 30 me 1\2 dhe shtoji 10. Sa bejne? 25

  7. Ne qofte se ka 3 molle dhe merr 2, sa molle ke? 2

  8. Doktori te jep 3 ilace duke te thene te pish 1 cdo gjysem ore. Per sa minuta do i pish ilacet? 90

  9. Nje fshatar ka 17 dele, dhe te gjitha pervec 9, i ngordhin. Sa jetuan? 9

  10. Nga sa kafshe nga te gjitha llojet mori Moisiu ne arken e tij? 0

  11. Sa pulla poste qe kushtojne 10 cent ka ne nje seri dymbedhjeteshe? NUK E DI

  Vleresimi juaj eshte: 7 pergjigje te sakta nga 11

  Kategoria juaj eshte: Zgjuaresi normale...

 13. #33
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: TEST: Sa te zgjuar jeni?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga valona
  1. Pervec SHBA, kane 4 Korrik edhe ne Angli? NUK E DI

  2. Sa ditelindje ka nje qytetar i mesem? NUK E DI

  3. Disa muaj kane nga 31 dite, sa kane 28? 1

  4. Sa bejne gjysem here gjysem? 0.25

  5. Mundet qe nje shqiptar te martohet me motren e te vejes se tij? PO

  6. Pjeseto 30 me 1\2 dhe shtoji 10. Sa bejne? 25

  7. Ne qofte se ka 3 molle dhe merr 2, sa molle ke? 2,

  8. Doktori te jep 3 ilace duke te thene te pish 1 cdo gjysem ore. Per sa minuta do i pish ilacet? 60

  9. Nje fshatar ka 17 dele, dhe te gjitha pervec 9, i ngordhin. Sa jetuan? 9

  10. Nga sa kafshe nga te gjitha llojet mori Moisiu ne arken e tij? NUK E DI

  11. Sa pulla poste qe kushtojne 10 cent ka ne nje seri dymbedhjeteshe? NUK E DI,
  Vleresimi juaj eshte: 4 pergjigje te sakta nga 11

  Kategoria juaj eshte: Jam i sigurt se jeni i/e mire ne sportet...

 14. #34
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: TEST: Sa te zgjuar jeni?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Negativ
  1. Pervec SHBA, kane 4 Korrik edhe ne Angli? PO

  2. Sa ditelindje ka nje qytetar i mesem? 1 -

  3. Disa muaj kane nga 31 dite, sa kane 28? 12

  4. Sa bejne gjysem here gjysem? 0.25 -

  5. Mundet qe nje shqiptar te martohet me motren e te vejes se tij? JO

  6. Pjeseto 30 me 1\2 dhe shtoji 10. Sa bejne? 70

  7. Ne qofte se ka 3 molle dhe merr 2, sa molle ke? 2

  8. Doktori te jep 3 ilace duke te thene te pish 1 cdo gjysem ore. Per sa minuta do i pish ilacet? 90 minuta

  9. Nje fshatar ka 17 dele, dhe te gjitha pervec 9, i ngordhin. Sa jetuan? 9

  10. Nga sa kafshe nga te gjitha llojet mori Moisiu ne arken e tij? 0

  11. Sa pulla poste qe kushtojne 10 cent ka ne nje seri dymbedhjeteshe? 12-sjom i sigurt
  Vleresimi juaj eshte: 9 pergjigje te sakta nga 11

  Kategoria juaj eshte: Je nxenes/e e mire, student/e i/e mire etj....

 15. #35
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Re: TEST: Sa te zgjuar jeni?

  1. Pervec SHBA, kane 4 Korrik edhe ne Angli? NUK E DI
  2. Sa ditelindje ka nje qytetar i mesem? 1
  3. Disa muaj kane nga 31 dite, sa kane 28? 1
  4. Sa bejne gjysem here gjysem? 0.25
  5. Mundet qe nje shqiptar te martohet me motren e te vejes se tij? PO
  6. Pjeseto 30 me 1\2 dhe shtoji 10. Sa bejne? 70
  7. Ne qofte se ka 3 molle dhe merr 2, sa molle ke? 2
  8. Doktori te jep 3 ilace duke te thene te pish 1 cdo gjysem ore. Per sa minuta do i pish ilacet? 60
  9. Nje fshatar ka 17 dele, dhe te gjitha pervec 9, i ngordhin. Sa jetuan? 9
  10. Nga sa kafshe nga te gjitha llojet mori Moisiu ne arken e tij? NUK E DI
  11. Sa pulla poste qe kushtojne 10 cent ka ne nje seri dymbedhjeteshe? 12

 16. #36
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: TEST: Sa te zgjuar jeni?

  1. Pervec SHBA, kane 4 Korrik edhe ne Angli? PO

  2. Sa ditelindje ka nje qytetar i mesem? 1

  3. Disa muaj kane nga 31 dite, sa kane 28? 1

  4. Sa bejne gjysem here gjysem? 0.25

  5. Mundet qe nje shqiptar te martohet me motren e te vejes se tij? PO

  6. Pjeseto 30 me 1\2 dhe shtoji 10. Sa bejne? 70

  7. Ne qofte se ka 3 molle dhe merr 2, sa molle ke? 2

  8. Doktori te jep 3 ilace duke te thene te pish 1 cdo gjysem ore. Per sa minuta do i pish ilacet? 60

  9. Nje fshatar ka 17 dele, dhe te gjitha pervec 9, i ngordhin. Sa jetuan? 9

  10. Nga sa kafshe nga te gjitha llojet mori Moisiu ne arken e tij? NUK E DI

  11. Sa pulla poste qe kushtojne 10 cent ka ne nje seri dymbedhjeteshe? 12

 17. #37
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: TEST: Sa te zgjuar jeni?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smart
  1. Pervec SHBA, kane 4 Korrik edhe ne Angli? PO

  2. Sa ditelindje ka nje qytetar i mesem? 1

  3. Disa muaj kane nga 31 dite, sa kane 28? 12

  4. Sa bejne gjysem here gjysem? 1

  5. Mundet qe nje shqiptar te martohet me motren e te vejes se tij? JO

  6. Pjeseto 30 me 1\2 dhe shtoji 10. Sa bejne? 70

  7. Ne qofte se ka 3 molle dhe merr 2, sa molle ke? 2

  8. Doktori te jep 3 ilace duke te thene te pish 1 cdo gjysem ore. Per sa minuta do i pish ilacet? 60

  9. Nje fshatar ka 17 dele, dhe te gjitha pervec 9, i ngordhin. Sa jetuan? 9

  10. Nga sa kafshe nga te gjitha llojet mori Moisiu ne arken e tij? NUK E DI

  11. Sa pulla poste qe kushtojne 10 cent ka ne nje seri dymbedhjeteshe? 12

 18. #38
  i/e rregjistruar Maska e desdemona
  Anėtarėsimi
  May 2013
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  1-po
  2-5
  3-1
  4-1
  5-po
  6-nuk e di
  7-1
  8-90
  9-9
  10-2
  11-12

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Macja, kafsha shtėpiake mė e zgjuar !!
  Nga labja nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 58
  Postimi i Fundit: 14-05-2012, 11:43 AM
 2. Sporti tė bėn mė tė zgjuar
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-03-2012, 08:54 PM
 3. Jeta e vetmuar tė bėn mė tė zgjuar
  Nga vaaldr1n nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-01-2012, 07:49 AM
 4. Dėshironi tė keni fėmijė tė zgjuar?
  Nga ardona nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-01-2011, 09:36 PM
 5. TEST: Sa te sinqerte jeni?
  Nga EMAUS nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 17-01-2009, 02:18 PM