Kėmba vs Dora !!?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13

  Talking Kėmba vs Dora !!?

  Receta Gatimi

  Provojeni kete...

  ATY KU JE ULUR TEK TAVOLINA NGRIJE KEMBEN E DJATHTE DHE BEJ RROTULLIME VEZAKE ME KEMBEN NE ANEN E DJATHTE SIC SILLET AKREPI I ORES.....

  DUKE BERE KETE VIZATO NUMRIN 6 NE AJER PO ME DOREN E DJATHTE...

  KEMBA JUAJ GJITHMONE DO TE NDRYSHOJE DREJTIMIN E S MUND TE BESH ASGJE RRETH SAJ..

  Pseeeeeeeeeeeeeee!!!!???

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hahahaha sa e papar kjo
  u perpoqa ta sfidoja por smunda
  pergjigja e pseeees tende , nuk ka te bej me lidhjen dor-kemb....por me faktin qe truri smund ti komandoj 2 rrotullime te kunderta !

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e iWeb
  Anėtarėsimi
  Jul 2011
  Postime
  89
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Po me duket vetja si ne cirk!

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  haha!
  Nje gje te tille e kam provuar me duart!

  mbaj duart siper gjoksit dhe njeren levize lart posht, dhe tjetren majtas djathas! behesh lemsh!!!

 5. #5
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  hahaha....sa e bukur kjo...

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  provoni dhe kte...... me njeren dor qelloni leht koken nga siper..... me doren tjeter beni rrotullime te barku ....dhe njekohsisht hidhuni pupthi

 7. #7
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Mu be koka lemsh!

 8. #8
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  provoni dhe kte...... me njeren dor qelloni leht koken nga siper..... me doren tjeter beni rrotullime te barku ....dhe njekohsisht hidhuni pupthi
  hahahhahahha e fort kjo, edhe kjo qenka e ngjashme

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  e kam par ne nje film

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Photoshop Ekstrem - Dora e prerė
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 22-04-2012, 12:11 PM
 2. Dora zėvendėson telekomandėn!
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 07-03-2009, 11:43 PM
 3. Letrat e princeshės Dora
  Nga kuklla nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-02-2008, 10:54 AM