Klinika qe do te bej me floke


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Klinika qe do te bej me floke

  Receta Gatimi

  Si mendoni se ky person pa floke, eshte i njejte me ate me floke?!  Te pakten beni reklamat pa foto se lat nam

 2. #2
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Klinika qe do te bej me floke

  jooooooooo , nuk eshte i njejti fare .....

  po ēar lane name pra ....

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Klinika qe do te bej me floke

  i kane bere nje zgjatje surratit ne pc se ai eshte

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Klinika qe do te bej me floke

  i njejti eshte por aty ka floke ashtu ishte, mbas klinikes doli ai pa floke

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Klinika qe do te bej me floke

  po pra, te pakten bej me ndonje program por ve te njejtin person.

  lol te mi sjellin mua reklamat, se ja bej une me flok ne photoshop, jo me floke vetem por i gjej dhe grua, po deshi e bej dhe me tre sy

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Klinika qe do te bej me floke

  reni pse sthua ti te te jap pune une

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Klinika qe do te bej me floke

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla
  reni pse sthua ti te te jap pune une
  Kur te duash, e kam profesione e zakon

 8. #8
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Klinika qe do te bej me floke

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX
  po pra, te pakten bej me ndonje program por ve te njejtin person.

  lol te mi sjellin mua reklamat, se ja bej une me flok ne photoshop, jo me floke vetem por i gjej dhe grua, po deshi e bej dhe me tre sy
  Une floke kom! Nuk du mo! Hahahahaha Edhe nru kom! Po vallai e du ene nje tjeter!

  Ai kokzbathmi atje lart nuk ka lidhje fare me ate kok papucen tjeter!

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Klinika qe do te bej me floke

  mendoj se nuk eshte i njejti person . sepsenjeri este me fytyre me te shendoshe dhe tjetri me i dobet.

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Klinika qe do te bej me floke

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323
  Une floke kom! Nuk du mo! Hahahahaha Edhe nru kom! Po vallai e du ene nje tjeter!

  Ai kokzbathmi atje lart nuk ka lidhje fare me ate kok papucen tjeter!
  Dakuuuuuu Hajt se ta gjej une nrun tjeter ty kur te vish ne shtepi.

  Ata te dy tek foto ngjajne si te jene vellezer me baba tjeter.
  Atyre as nena nuk i dihet.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto: Flokė me fruta dhe lule
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 19-11-2011, 01:30 PM
 2. 5 top frizura pėr flokė tė gjatė
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 05-05-2011, 08:28 PM
 3. 20 keshilla per floke te bukur
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-03-2011, 09:11 PM
 4. Limon dhe ēaj tė zi pėr flokė tė shkėlqyeshėm
  Nga ardona nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-09-2010, 01:44 AM
 5. Klinika amerikane ofron bebe me porosi
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-03-2009, 09:44 PM