Urime per ke te doni


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 160
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Urime per ke te doni

  Receta Gatimi

  Ketu uroni ke t'ju doje zemra, nje shoqe/shok qe ka ditelindjen, dike qe diplomohet, nje mik qe fejohet, pakl rendesi ka , mjafton qe ta uroni edhe se personi qe ju keni uruar ndoshta nuk ka per te lexuar kurre kete urim.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Urime per ke te doni

  Uroj vellain tim qe sot ka ditelindjen. Urimet me te mira nga thellesia e zemres.

 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Urime per ke te doni


  Uroj mamane time qe kishte datlindjen me 30 prill .
  Gezuar dhe qofsh akoma me e lumtur mamushka ime e dashur


  [/url]

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Urime per ke te doni

  Urime dhe per mamin tim qe e kishte ne 17 Prill.

  Gjithashtu uroj edhe vellain e Kuklles dhe mamane e Mimes.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Urime per ke te doni

  nje puthje speciale per babushin tim sot

 6. #6
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: Urime per ke te doni

  uroj veten time qe te sherohem shpejt e te me ike kjo kolla qe se duroj dot..

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Urime per ke te doni

  uroj nertin te sherohet sa me shpejt dhe te pije ndonje caj te ngrohte me gjalpe dhe limon, qe te qetesohet.

 8. #8
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: Urime per ke te doni

  faleminderit kuklla....aq caj kam pire sa plasa,,,
  edhe une te uroj ty nje dite te mbare...

 9. #9
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Urime per ke te doni


  Uroj Nertit nje sherim sa me te shpejte , kuklles nje week-end te kendshem dhe
  Motres time te madhe nje puthje te madhe

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Urime per ke te doni

  Uroj mimes nje fundjave te kendshme, Nertit nje puthje te madhe, Kuklles cik relaks per fundjaven, dhe per Emaus ndonje klient te ri, polit i them shkep dhe ndonje foto tjeter kete weekend.

 11. #11
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Urime per ke te doni

  I uroj motres time te vogel gezuar datlindjen . Qe i kishte ne 23 Maj
  Plot lumturi dhe mbaresi ne jete motra dhe qofsh e lumtur
  Puc fort

 12. #12
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Urime per ke te doni

  Tu befte 100 motra mi mima! Shume urime nga ana ime!

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Urime per ke te doni

  Uroj veten time te dal sa me mire neser ne test. i cili eshte shume i rendesishme per mua, hajt seksese pologo

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Urime per ke te doni

  [highlight=#FF4000:crvqfi1n]urime polit per testin neser [/highlight:crvqfi1n]dhe [highlight=#FF80FF:crvqfi1n]100 vjeēe motra mima.. [/highlight:crvqfi1n]

 15. #15
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Urime per ke te doni

  rruge te mbare poligrafist dhe kalofsh sa me mire

 16. #16
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Urime per ke te doni

  Flm Dak Flm Reni ,

  Te ja kalosh sa me bukur Pologo

 17. #17
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Urime per ke te doni

  sot uroj shoqen time te ngushte se ka ditelindjen
  [b][i]
  100 u befsh dhe cte do zemra [/i][i][/i][/b](tani doo te te mar ne tel dhe shpresoj te jesh zgjuar)

 18. #18
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Urime per ke te doni

  pershendetje per renin mimen nje puthje te madhe per grupin

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Urime per ke te doni

  Urime per ata qe festuan dje!!!!

 20. #20
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Urime per ke te doni

  Uroj Besen me rasti e fejeses. Jete te lumtur gjatovine.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ēdo gje qe nuk e doni...
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 06-03-2012, 10:19 AM
 2. UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 08:47 PM
 3. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 08-01-2010, 04:06 PM
 4. me doni dhe mua mes jush?!?:)
  Nga argjiro nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 07-11-2007, 02:29 PM
 5. Doni tė keni Websitin tuaj? Doni tė instaloni njė portal?
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 12-05-2007, 07:45 AM