~?~Gėzuar Ditėlindjen EMAUS~?~


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  ~?~Gėzuar Ditėlindjen EMAUS~?~

  Receta Gatimi  Tė Uroj nga zėmra Gėzuar Ditėlindjen u befsh dhe 100 Vjeēe Ani! Urime!!
  Shume Gezime ne falimje dhe kurdohere e lumtur!!!


  [flash width=480 height=360:2744vs0r]http://www.lirenti.com/host/f/video/ani.swf[/flash:2744vs0r]

  Gėzuar Ditėlindjen!


 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: ~?~Gėzuar Ditėlindjen EMAUS~?~

  URIME TE SINQERTA.GEZUAR DITELINDJEN

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: ~?~Gėzuar Ditėlindjen EMAUS~?~

  Reni, te falenderoj shume, je shume xhentil, dhe une te uroj supriza te bukura ne jete. (mendova se do ta harroje, por je i papare )

  Kuklla, te faleminderit shume per urimin, je shume e mire

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Lirimi-Crack
  Anėtarėsimi
  Jan 2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  25
  Reputacioni
  0

  Re: ~?~Gėzuar Ditėlindjen EMAUS~?~

  gezuar emaus

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: ~?~Gėzuar Ditėlindjen EMAUS~?~

  Nje urim i sinqert te vjen dhe nga une! Qofsh e lumtur perhere.... Gezuar, Gezuar, Gezuar....!!!


 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: ~?~Gėzuar Ditėlindjen EMAUS~?~

  Gezuar Datlindjen EMAUS.
  Pac sa me shume harmoni ne jete dhe familje.
 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: ~?~Gėzuar Ditėlindjen EMAUS~?~

  Faleminderit Lirim per urimin

  Insomnia dhe ema-d, ju falenderoj nga zemra. Ju dua shume dhe ju puth

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: ~?~Gėzuar Ditėlindjen EMAUS~?~

  Gezuar, Gezuar dhe plot lumturi ne vazhdim Emaus
 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: ~?~Gėzuar Ditėlindjen EMAUS~?~

  Mima faleminderit shume per urimin, gezohem shume. Edhe une te uroj cdo te mire ne jete

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: ~?~Gėzuar Ditėlindjen EMAUS~?~

  Gezuar Ditelindjen Emaus

  U Befsh 100 vjece.

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: ~?~Gėzuar Ditėlindjen EMAUS~?~

  Faleminderit yllo

  Dhe une te uroj suksese ne shkolle dhe ne jete

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: ~?~Gėzuar Ditėlindjen EMAUS~?~

  GEZUAR DITELINDJEN EDHE 100 TE TJERA

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: ~?~Gėzuar Ditėlindjen EMAUS~?~

  Emaus U Befsh Sa Vjec te te Doje zemra, pac fat e lumturi kudo ne jete, familje, shoqeri e dashuri. 14. #14
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: ~?~Gėzuar Ditėlindjen EMAUS~?~

  Anna dhe poligrafiks.

  Ju falenderoj perzemersisht per urimin tuaj.

  Sa keq qe sjemi afer ta festonim te gjithe bashke
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: ~?~Gėzuar Ditėlindjen EMAUS~?~

  Ju ftoj te hani nga nje cope torte nga e ditelindjes me familjen

  Se me shoqerine te enjten do e festojme
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 16. #16
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: ~?~Gėzuar Ditėlindjen EMAUS~?~

  Edhe 100 Emaus! Urime dhe suksese nga une!

  [stream:9a8zrerj]http://www.lirenti.com/host/f/mp3/Happy%20Birthday%20To%20You.mp3[/stream:9a8zrerj]  Ate torten, kur do e hajme ne re?

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar ditelindjen
  Nga aliu nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 17-05-2011, 03:27 PM
 2. Gėzuar Ditėlindjen EMAUS!!
  Nga Kliton nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 18-03-2011, 12:24 PM
 3. Gezuar Ditelindjen Emaus!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 21-03-2010, 08:23 PM
 4. Gėzuar Ditėlindjen, Emaus!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 08-07-2009, 04:12 PM
 5. Gezuar Ditelindjen Emaus!
  Nga konti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 17-03-2007, 12:01 PM