*** 120+4 Urime per ty “Alb-Angel”! ***


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  *** 120+4 Urime per ty “Alb-Angel”! ***

  Receta Gatimi


  E cuditshme por e vertete: nuk gjej fjale te pershtatura per te uruar ditelindjen, natyrisht ne shqip… <img src=\\"{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif\\" alt=\\"\\" title=\\"Very Happy\\" />
  Keshtu qe po te le ty mundesine per te shprehur deshiren qe me shume kerkon dhe ruan ne zemer: realizimi i asaj deshire, eshte urimi im per ty, i shoqeruar nga nje sweet kiss…. mbi te dyja faqet…!


  Dhe tani qe deshira jote te behet realitet…

  Click ketu

  Merr fryme thelle dhe…………… fryji fort…!

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: *** 120+4 Urime per ty “Alb-Angel”! ***  Alb-Angel Gezuar ditelindjen edhe nje 100 pranvera te tjera t'u realizofshin te gjitha deshirat

 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: *** 120+4 Urime per ty “Alb-Angel”! ***

  Urime, Urime per 24 vjetorin tend ...
  Plot mbaresi dhe lumturi me tej .
  Te puē fort Mima !!!!

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: *** 120+4 Urime per ty “Alb-Angel”! ***

  URIMET ME TE MIRA PER DITELINDJEN. GEZUAR

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: *** 120+4 Urime per ty “Alb-Angel”! ***

  U befsh 100 vjec ALB - ANGEL.

  Pac sa me shume fat dhe lumturi ne jeten tende.


  Kjo eshte per ty.


 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: *** 120+4 Urime per ty “Alb-Angel”! ***

  GEZUAR DITELINDJEN ALBI

  EDHE 100 TE TJERA.
 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: *** 120+4 Urime per ty “Alb-Angel”! ***

  Albi, gezuar ditelindjen!

  Qofsh gjithmone e lumtur dhe e gezuar.
  Te uroj paqe, shendet, lumturi dhe suksese ne gjithe jeten tende!
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 8. #8
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  *** Urime nga daku323 ***

  [highlight=#FF4040:3ny3o7do]Urime dhe nga une lal! U befsh sa vjec te kesh deshire! <img src=\\"{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif\\" alt=\\"\\" title=\\"Smile\\" /> [/highlight:3ny3o7do]


 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: *** 120+4 Urime per ty “Alb-Angel”! ***

  Urime Eri, dhe 100 Vjeēe, qofsh kurdohere e gezuar dhe e lumtur. Urime Urime Urime!!!


Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Interviste me Alb-Angel & Kukulla
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 18-05-2012, 10:13 AM
 2. UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 08:47 PM
 3. Angel iPhone Video Konvertues
  Nga Kliton nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-03-2009, 09:46 AM
 4. ALB-ANGEL JU BEN TE FALA
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 01-10-2007, 09:55 PM