19 Mars - Urime per festen e Babait!


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  19 Mars - Urime per festen e Babait!

  Receta Gatimi

  [highlight=#FF0040:1qf24er2]Gezuar Festen e baballareve! Faleminderit per te gjitha mundimet qe keni bere per ne![/highlight:1qf24er2]


 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: 19 Mars - Urime per festen e Babait!

  Gezuar festen e baballareve, ne radhe te pare timit dhe pastaj gjithe te tjereve.

  Personalisht e falenderoj qe rriti dhe brumosi femije te tille dhe shpresoj qe mundi i tij te mos shkoj kot.
  Ti nxjerrim faqebardhe kudo qe te jemi!
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: 19 Mars - Urime per festen e Babait!

  Gezuar Festen e Baballareve.

  Faleminderit per gjithcka kane bere per ne. 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: 19 Mars - Urime per festen e Babait!


  Gezuar festen te gjithe baballareve ne bote ...

  Ne veēanti babait tim te dashur qe me ka marre malli aq shume ...!!!!


 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: 19 Mars - Urime per festen e Babait!

  Gezuar te gjithve, ne vecanti, falenderoj babin tim, se ka bere dhe vazhdon te bej shume sakrifica, ishalla do tja shperbleje sic duhet mundimin e tij nje dite!!!

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Urime festen e Kurban Bajramit!
  Nga vaaldr1n nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 09-12-2012, 11:16 PM
 2. Urime festen e Fiter Bajramit
  Nga vaaldr1n nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-08-2012, 10:39 AM
 3. Pranga babait monster, perdhunonte te bijen
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 21-04-2009, 10:12 PM
 4. Foto me urime per festen e gruas
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-03-2009, 12:50 PM
 5. Urime mesuesve festen e 7 Marsit!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 08-03-2009, 02:05 AM