Programe nė Gjuhėn Shqipe


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 55 prej 55
 1. #41
  i/e rregjistruar Maska e eagle007
  Anėtarėsimi
  Oct 2012
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Wink Ora dhe Data Shqip Gadget per Windows 7

  Ne linkun e me poshtem mund te shkarkoni nje gadget per windows 7 me oren dhe daten ne gjuhen shqipe

  OraDheDataGadget.jpg

  Linku

  http://www.4shared.com/file/mj5Io7Zg...et_Shqip.html?

  MiRi

 2. #42
  i/e rregjistruar 10% Maska e Arber salihi
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  15
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Kodi:
  http://programeshqip.advansis.al/shkarkoni.html
  . Ky eshte programi qe kam shkarkuar,por edhe pas instalimi te thote qe ju duhet ta aktivizoni per versinin e plote.FALEMINDERIT

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  me derko link te programit
  Kodi:
  http://programeshqip.advansis.al/shkarkoni.html
  . Ky eshte programi qe kam shkarkuar,por edhe pas instalimi te thote qe ju duhet ta aktivizoni per versinin e plote.FALEMINDERIT
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 25-11-2012 mė 07:41 PM. Arsyeja: link

 3. #43
  i/e rregjistruar 10% Maska e Arber salihi
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  15
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pėshendetje !A di ndonjeri nese ka ndo nje program qe hakron wirelesin, dmth qe gjen paswordin e wirelesit tr dikujt.Faleminderit

 4. #44
  FADED VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,500
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arber salihi Lexo postimin
  Pėshendetje !A di ndonjeri nese ka ndo nje program qe hakron wirelesin, dmth qe gjen paswordin e wirelesit tr dikujt.Faleminderit
  haha, duhet te kesh goxha njohuri ne IT per ta bere ket' gje! Programe ka plot...

 5. #45
  i/e rregjistruar Maska e eagle007
  Anėtarėsimi
  Oct 2012
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  I Habitur Program per llogaritjen e viteve shqip

  Ky eshte nje program qe kam shkruar ne VB.Net me te cilin llogarit vitet, muajt, oret, minutat dhe sekondat qe ke qe nga dita e lindjes.

  KalkulatoriViteve.jpg

  http://www.4shared.com/rar/LzJEZyyD/...riViteve.html?

  - - - Updated - - -

  Kujdes: Ne menyre qe programi te funksionoje, ju duhet te keni te instaluar ne kompjuterin tuaj Microsof .NET Framework 4. Nese nuk e keni, mund ta shkarkoni ne linkun e me poshtem nga faqja zyrtare e Microsoft.

  http://www.microsoft.com/en-us/downl....aspx?id=17851

 6. #46
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Shum mire per punen Eagle007

 7. #47
  i/e rregjistruar 10% Maska e Arber salihi
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  15
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Iceman--Po me jip nje emer programi qe ta shoh a e bej dot

 8. #48
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  TraHaNa po pate mundesi na i aktivizo edhe nje here sajtin, http://www.mediafire.com/?u2m52twm9qqslt4
  Faleminderit

 9. #49
  i/e rregjistruar Maska e haverat
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Alpha business serial number a keni me ma gjet

 10. #50
  i/e rregjistruar Maska e diskmanti
  Anėtarėsimi
  Nov 2013
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pershendetje nqs do kishit mundesi ti postonit edhe nje here linket per finance 5, kontabiliteti alpha dhe alpha biznes.

  Faleminderit

 11. #51
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mire se vjen diskmanti!

  Kur te kesh kohe, dil nje here andej nga prezantimi! Faleminderit

 12. #52
  i/e rregjistruar Maska e NAIROD
  Anėtarėsimi
  Jun 2014
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  mund tme ndihmoj dikush

  Financa 5 http://www.mediafire.com/?27xsdicml8ls2aj
  Kontabilteti Alpha 7 http://www.mediafire.com/?o33fqwcf9t1orwr

  kam shum te nevojshme the linket nuk punojn nqs mundeni mund ti ripostoni ose imail d.gaspri@gmail.com ju Faleminderit.

 13. #53
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  @NAIROD provo keto


  http://textuploader.com/kaqk

 14. #54
  i/e rregjistruar Maska e drenicakk
  Anėtarėsimi
  Feb 2017
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pershendetje
  A Mund TE Me Tregoje Dikush Nje LInk Per Financa 5 Edhe Menyren Se Si Mundem Ta Instaloj Ne Kompjuter
  Se Nk Po Mundem Me Linket Qe Po Gjej Ktu Ne Faqe
  Flmmmm

 15. #55
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Per programin Financa 5, nevojitet nje licencė!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. Intonacioni ne gjuhen shqipe
  Nga Deluxe nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-05-2011, 02:46 PM
 2. Poezi per Gjuhen Shqipe
  Nga kallmeti nė forum Gjuha Shqipe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 12-03-2011, 02:35 PM
 3. Perkthimi i Kur'an-it ne gjuhen Shqipe
  Nga Kliton nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-04-2009, 10:55 AM
 4. Informacione mbi Gjuhen Shqipe
  Nga Kampioni99 nė forum Gjuha Shqipe
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-01-2008, 05:57 PM
 5. TURPI I WIKIPEDIAS NE GJUHEN SHQIPE
  Nga kuklla nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-11-2007, 06:57 PM