Prezantimi i Faqeve Shqiptare


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 50
 1. #21
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Receta Gatimi

  urime akifix, suksese!

 2. #22
  i/e rregjistruar Maska e t0fx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0


  Si ju duket www.Forum-Al.com ? jepni mendimet tuaja.

 3. #23
  Direktori 10% Maska e Direktori
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  52
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Pershendetje !

  Shpresoj qe jam ne rrug te drejt, e kam te drejt te prezantoj nje web informues e Universitarė( mendoj qe ja vlen te vizitohet nga Studentet e Mjeksise). Per te mos e zgjatur me shume nese ju duhet shenim mjeksore ju presim ne Www.Mjeksia-Grup.Com

 4. #24
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Suksese direktori!

 5. #25
  i/e rregjistruar 10% Maska e iWeb
  Anėtarėsimi
  Jul 2011
  Postime
  89
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Pershendetje!

  Me ne fund me nje faqe zyrtare per grupin e iWeb.al

  Me ane te iWeb.Al ju mund te ndertoni Faqe Interneti personale apo per biznesin tuaj!  Faqa ne Internet: http://iweb.al
  Faqa ne Facebook: http://goo.gl/6T1tM

 6. #26
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Ju mirepresim me Filma HD dhe me titra te perkthyer ne shqip ne menyre te perkryer .. WwW.Filmi.Im..
  ----
  Kerkoj website te bej partneritet me http://filmi.im/ . Kush eshte i interesuar te me kontaktoje ne mesazh privat.
  Faleminderit.

 7. #27
  i/e rregjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  7
  Reputacioni
  0

  Website Per Biznesin tuaj

  Miresevini ne e-soft.al!

  Krijuar per te bere ndryshimin ne fushen e programimit, duke perdorur softe dhe paisje kompjuterike
  nga me moderne per te realizuar projekte me cilesi te larte.
  Motoja jone: Plotesimi i kerkesave te klientit per te marre nje produkt eficient per te qene konkurues ne treg.

  Bazuar ne paketen Microsoft !

  Produktet tona bazohen ne orientim Microsoft dhe ne nen produktet e Microsoft per developer. ASP.NET + SQL Server + Windows Hosting sjell website dinamike per ju me cdo nevoje te mundshme dhe me teper funksionalitete.


  Per zhvillimin e faqeve perdorim gjuhe programimi si C # dhe VB.NET. Nderthurur me kodin html sjellim tek ju produktin e shume kerkuar, nje aplikacion i cili mund te perdoret tashme jo vetem ne kompkuterin tuaj por kudo ne bote. Mjafton interneti dhe domaini per te aksesuar kete aplikacion.  Per me shume na kontaktoni nepermjet Faqes zyrtare:

  http://www.e-soft.al/

 8. #28
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12

  Forum-Ks.Com U Rikthye

  WwW.Forum-Ks.Com eshte nje transferim nga www.forum-ks.biz i cili ishte aktiv disa muaj me heret , keshtuqe ne kemi vendosur qe te transferohemi ne nje host te ri dhe te fillojm nga fillimi i cili mendohet te jete nje fillim te cilin do te percjell aktiviteti. Kjo faqe posedon ndryshim te forumit dhe te dizajnit i cili eshte duke u plotesuar nga stafi.Kategorite do te jene perafersisht te ndryshme . Poashtu do te keni blogun tuaj qe te shperndani me antaret e tjere te ketij komuniteti . Perveq blogut eshte edhe Chati i cili te mundeson bashkbisedimin me antaret e forumit , Lajmet te cilat do te postohen nga Stafi dhe ju do te mund ti lexoni , Lojra qe mund te luani dhe te vendosni rezultatet ne forum , gara Dergoni mesaxhe falas si edhe shume oferta te tjera Regjistrohune dhe perfitoni nga oferta te ndryshme ,,,  Qdo gje eshte e arritshme me ne.... 9. #29
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  suksese ...

 10. #30
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Thanks Bro

 11. #31
  i/e rregjistruar 20% Maska e peshkatari
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  150
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  suksese.

 12. #32
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Faleminderit Peshkatari

 13. #33
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Nese deshironi te mesoni gjithqka rreth kompjuterit atehere mjafton te jeni pjes e -Mesoni per kompjuterin, pjeset e tij.
  -Mesoni reth software dhe hardware.
  -Mesoni rreth dirverave dhe funksionit te tyre.
  -Mesoni gjithqka rreth telefonave mobil.
  -Shkarkoni programe, aplikacione te ndryshme te gjitha free.
  -Shkrakoni lojrat me te fundit dhe te gjitha free.
  -Shkarkoni filma free.
  -Crack dhe Key te programve te ndryshme te gjitha free.
  -Zbavituni, bisedoni, luani e shume e shume te tjera vetem tek
  Helpc.tk
  .

  NEW* Forumi ka hapur konkurs dhe po jep free grada per antaret e saj prandaj nxitoni ku konkurs eshte i limituar !!!

  Por nuk mjaftojne vetem me kaq ka edhe shume mjafton te na vizitoni tek Per te Zbuluar Gjithcka

  Mos e beso po deshe .!.

 14. #34
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  Thanks Bro
  Kush e ka hapur?

  pse nuk bashkoheni me Lirenti.com per te krijuar diēka akoma me te veēant?

  Pak a shume qellimi jone ky eshte, te ndihmojme anetaret me problemet e kompjuterit!

 15. #35
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Per Cilen Faqje e Ke Qellimin

 16. #36
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Per ate help-pc!

 17. #37
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Per ate help-pc!
  Administratoret Jane

  1-Woop
  2-Lumi123
  3-Abdullah

 18. #38
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ajo qe them eshte te bashkohemi tek 1 faqe e vetme!

 19. #39
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Mund te jemi partnere te ngushte Bro Por Per te qene nje faqe e vetme Duhet te bisedosh me Administratorin Kryesor Woop per ME Shume Informacion Mund te rregjistrohesh ne forum dhe te Flasesh me hollesisht me Administratorin Kryesor Woop

 20. #40
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Tani www.Forum-ks.com vjen me nje pamje te re dhe shume te bukur

  Por Nuk Mbaron Me Kaq Forum-ks Ofron Sms Falas
  Dergo Sms Ne te gjithe boten dhe falas
  E Vetmja gje qe duhet te besh eshte vetem nje regjistrim ne forum
  Dhe Mund te dergosh Sms Free
  Dhe Shume e shume risi te tjera Ju Presim
  Shpejtoni
  WwW.Forum-Ks.Com

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Prezantimi
  Nga IZMIR MUJA nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-07-2012, 06:34 PM
 2. Pamje (screenshot) tė faqeve me Chrome!
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-11-2010, 08:21 PM
 3. Problem me Hapjen e Faqeve
  Nga laburist nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-01-2010, 07:55 PM
 4. Prezantimi im
  Nga buburreca nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-09-2009, 11:33 AM
 5. Prezantimi im
  Nga belti nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-04-2009, 07:14 PM

Etiketat pėr kėtė Temė