Prezantimi i Faqeve Shqiptare


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 50
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Smile Prezantimi i Faqeve Shqiptare

  Receta Gatimi

  Ketu mund te behet Prezantimi i "Faqeve Shqiptare".
  nqs deshironi, mund te postoni faqen tuaj nen kete teme dhe tematiken qe ajo perfshine.

  Shembull:
  Adresa e faqes shqiptare: http://www.albumishqiptar.com
  Pershkrimi: Galeri fotografike nga vende te ndrsyshem shqiptare dhe foto te tjera

 2. #2

  albdevnet.com - albanian developer network

  Dua te senjalizoj krijimin e nje siti te ri.

  http://www.albdevnet.com/
  http://www.albdevnet.com/forumi/

  Ky sit u drejtohet te gjithe atyre qe merren me informatike, per une pasion apo thjehste kohe te lire.

  Ky sit eshte akoma ne fazat e para, por do te jete nen zhvillim kostant.

  Dy fjale:

  AlbDevNet lind si nje ide per te krujuar nje vend ku programatoret shqiptare, dhe ata qe duan ti afrohen kesaj bote, te mblidhen.

  Qellimi eshte te krijojme nje staf te afte dhe te pergatitur per te krijuar nje portal me informacione qe t’i pergjigjet kerkeses dhe nevojes se perdoruesit profesionist fillestar apo thjeshte kurioz mbi boten e informatikes.

  Per me shume:
  http://www.albdevnet.com/info/


  Nga ana tjeter doja ti kerkoja administratorit te ketij forumi, nese ehste e mundur te beje publike perkthimin e forumit, pasi edhe ne perdorim te njeten strukture, dhe do te ishte shume komode per ne, ne vend qe te benim perkthimin nga fillimi


 3. #3

  www.publicitet5.com "Njofto dhe reklamo falas ne Shqiperi"

  U hap portali i ri ne Shqiperi per Njoftime dhe reklamimin e Biznesit tuaj

  Gjithcka eshte falas

  Provo tani dhe shiko ndryshimin nga faqet te tjera

  http://www.publicitet5.com/

 4. #4

  Albanian Wizard | Blogu i studenteve shqiptare

  Ne rradhe te pare urime per punen tuaj ketu, me pelqeu goxha ( organizimi, permbajtja..[me aq pak sa pashe])
  Shpresoj se do e vazhdoni dhe do ndihmoni ne perhapjen e njohurive te informatikes ndermjet shqiptareve.
  Suksese.
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

  http://albanianwizard.org
  Atehere, mund te na vizitoni per te pare se ē'fare ka tek albanianwizard, keshtu qe po ju kursej "ofertat" e zakonshme per vizita...
  Tek albanianwizard nuk marr pjese vetem une, por ē'do student qe do te ndaj njohurite e tij me pjesen tjeter dhe pjesemarresit po shtohen dita dites edhe pse blogu eshte shume i ri.
  Ju mirepresim.

 5. #5

  Re: Prezantimi i Faqeve Shqiptare

  Ja e imja **vetem domaine primar** Deri me tani kemi keto statistika 11921 postime ,192 antarė.Presim regjistrimin tuaj qe keto statistika te permisohen.

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e Gzimos
  Anėtarėsimi
  Apr 2008
  Vendndodhja
  Fushė Kosovė
  Postime
  6
  Reputacioni
  0

  www.Shqypnia.com  Portali Shqypnia u krijua nė vitin 2009 me qėllim mėsimin dhe informimin e vizitorėve shqiptarė nė internet rreth ēėshtjes shqiptare.

  www.shqypnia.com comments !

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e boss1
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  www.qendri.tk

  ky esht web-forumi im te cilin e kam qel veq per qef
  kush ka qef mundet me vizitu dhe mu regjistru.
  po mundona me pasuru me materiale te ndryshme
  per me i sherby antaret
  regjistronu  **vetem domaine primar**

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga boss1 Lexo postimin
  ky esht web-forumi im te cilin e kam qel veq per qef
  kush ka qef mundet me vizitu dhe mu regjistru.
  po mundona me pasuru me materiale te ndryshme
  per me i sherby antaret
  regjistronu
  Boss1, nderroja pak ato ngjyrat forumit, te vrasin syte

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e besmir0212
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  48
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  www.mirchee.itriss.com

  Ky ėshtė nje Forum te cilin e kemi hapur me disa shokė

  Ju Mirėpresim :

  www.mirchee.itriss.com

  ose

  www.khg-black.com

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e besmir0212
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  48
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  u kthy Online webfaqja ma e fortė (pas Kosova Hacker Group ) ne Trojet Shqipetare

  www.theh4ckers.ch

  Statistikat :
  Temat: 20,835,
  Postime: 75,519,
  Antarėt: 3,876


  na vizitone dhe binduni

 11. #11
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  po fus dhe un nje nga faqet e mia.nk ka dal dhe aq mire sepse po beja prova po vari lesht ia vlen ta kesh
  **vetem domaine primar**
  shpresoj ta pelqeni

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e boss1
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  forum me permbajtje nga feja islame
  **vetem domaine primar**

 13. #13
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Hape faqen tėnde tani. FALAS !

  Free Hosting :
  **vetem domaine primar**

  Behu Fan ne FB :
  http://www.facebook.com/home.php?#!/...8910468?ref=ts

  Forumi ynė :
  **vetem domaine primar**

  Kontakto :
  [email protected]

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e Design
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  115
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Po prezentoj dhe une nje faqen time

  **vetem domaine primar**

  Portali aLbdigital-ėshtė njė nga faqėt Shqiptare qė sherben si njė Rrjet Social Shqiptar per te lidhur shqiptaret kudo qe ndodhen tek ne mund te gjeni Lajme, Komente,Forum, Video, Muzikė, Foto, RadioTv, Artikuj te ndryshem etc... mendoj se ja vlen te na vizitoni.

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Design Lexo postimin
  Po prezentoj dhe une nje faqen time

  Portali aLbdigital-ėshtė njė nga faqėt Shqiptare qė sherben si njė Rrjet Social Shqiptar per te lidhur shqiptaret kudo qe ndodhen tek ne mund te gjeni Lajme, Komente,Forum, Video, Muzikė, Foto, RadioTv, Artikuj te ndryshem etc... mendoj se ja vlen te na vizitoni.
  E lezetshme, urime.
  Sikur shkrimi te ishte pak me i theksuar ose me ngjyre te zeze ndoshta do te dukej me mire dhe me qarte, mendimi im ky

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e Design
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  115
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS Lexo postimin
  E lezetshme, urime.
  Sikur shkrimi te ishte pak me i theksuar ose me ngjyre te zeze ndoshta do te dukej me mire dhe me qarte, mendimi im ky

  flm yllooo , aty e ke mire lidhur me ndrrimin e ngjyres se shkrimit te shofim ndosht ja nderroj!

 17. #17
  i/e rregjistruar Maska e besi2009ever
  Anėtarėsimi
  Aug 2010
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  http://thashethe.me/
  Thashetheme dhe lajme nga bota e show bizit vendor dhe nderkombetar.

  http://www.humorshqip.net/
  Nje faqe ku mund te gjeni gjithcka reth humorit si p.sh barcaleta , foto dhe video humoristike etj.

  http://www.kuriozitete.net/
  Kuriozitete, ngjarje interesante dhe ndodhi tė pazakonshme.

  http://www.lojra.info/
  E para faqe ne komplet ne shqip qe ofron lojra falas online.

 18. #18
  i/e rregjistruar 10% Maska e boss1
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  webfaqe me permbajte te qfardoshme,nga te gjitha lemit...

  http://qendrim.forumotion.net

  ose

  www.Alb-Eagle.tk
  Ju mirpresim

 19. #19
  i/e rregjistruar 10% Maska e mondi26
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  10
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pasi pashe kete vendosa te prezantoja dhe une faqen time
  ja adresa e saj www.shoqeriajone.com
  1769 anėtar
  391 051 postime
  5652 temat

 20. #20
  i/e rregjistruar Maska e akifix
  Anėtarėsimi
  Jan 2011
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pėrshendetje tė gjithėve!
  Mėndoj tė publikoj dhe unė kėtu faqen time tė re iphone-alb.
  Njė faqe vetėm pėr iphone, me tė reja,Jailbreak/Unlock, aps free, ndihmė pėr gjithēka mbi iphone, etj.
  Dua tė theksoj se kemi mundėsuar cydia-n nė gjuhen Shqipe dhe mund ta gjeni aty (Kush ka iphone e kupton se ē'ėshė cydia)
  Jeni tė mirpritur!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Prezantimi
  Nga IZMIR MUJA nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-07-2012, 07:34 PM
 2. Pamje (screenshot) tė faqeve me Chrome!
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-11-2010, 08:21 PM
 3. Problem me Hapjen e Faqeve
  Nga laburist nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-01-2010, 07:55 PM
 4. Prezantimi im
  Nga buburreca nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-09-2009, 12:33 PM
 5. Prezantimi im
  Nga belti nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-04-2009, 08:14 PM

Etiketat pėr kėtė Temė