Prezantimi i Faqeve Shqiptare


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 50 prej 50
 1. #41
  PHP/CSS/HTML/Developer 10% Maska e V1S4R
  Anėtarėsimi
  Mar 2012
  Vendndodhja
  tok
  Postime
  19
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Komente AlbHack.Net - [ Remotes ] [ Locals ] [ Webapps ] [ Dos / poc ]

  Receta Gatimi

  mund te gjeni tutoriale te ndryshme rreth uebfaqja eshte e re dhe ende kerkon perpunime dhe postime ala me shume megjithat vendosa me publiku
  [ Remotes ] [ Locals ] [ Webapps ] [ Dos / poc ] [ Shellcodes ] [ Papers ] [ Videos ]

  www.albhack.net

 2. #42
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga V1S4R Lexo postimin
  mund te gjeni tutoriale te ndryshme rreth uebfaqja eshte e re dhe ende kerkon perpunime dhe postime ala me shume megjithat vendosa me publiku
  [ Remotes ] [ Locals ] [ Webapps ] [ Dos / poc ] [ Shellcodes ] [ Papers ] [ Videos ]

  www.albhack.net
  Suksese!

 3. #43
  PHP/CSS/HTML/Developer 10% Maska e V1S4R
  Anėtarėsimi
  Mar 2012
  Vendndodhja
  tok
  Postime
  19
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  www.albshare.org
  shkarko muzik falas

 4. #44
  *********e 20% Maska e ENGJELLUSHJA
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ku flitet realiteti
  Postime
  205
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Pershendetie te gjithve…

  Do doja tju ftoja te gjithve ne http://kuqezi.albanianforum.net/ ku do te gjeni Filma, Libra, Humor, Tv Live, Kuriozitete, Lojra Online etj etj... Ndersa nje pjes e temave shoqerore mund te shihen vetem nga antaret e forumit.
  Forumi ka mbi 116800 postime dhe 6964 temat…
  Gjithashtu doja tju thoja se kush do per tu ber foruem partnere, ju mirpresim, na kontaktoni ne forum….
  Per me shum na vizitoni ne http://kuqezi.albanianforum.net/

  Ju MIRPRESIM!!!

 5. #45
  i/e rregjistruar Maska e serialcode
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  8
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Adresa e faqes shqiptare: http://www.forumikombetar.com
  Pershkrimi: Forumi Kombetar ėshtė hapur pėr diskutime mes nesh si Shqiptar qė jemi, qė tė diskutojmė gjithēka qė ka tė bėjė me Kombin tonė.
  Nė forum do tė diskutojmė pėr problemet qė kanė Shqiptarėt nė Shqipėri, Kosovė, Iliridė, Mal tė Zi, Luginė tė Preshevės dhe nė Ēamėri.
  Pėrveē probleme do tė diskutohen edhe tema mbi Historin e Popullit Shqiptar, Letėrsin tonė, Traditės dhe Kulturės, Shkencės etj..
  Forumi pėrmban tė gjitha kategorit e nevojshme pėr ti debatuar sė bashku.
  Me kaq besoj e keni tė qartė se ēfar pėrmban Forumi Kombėtar.
  Ju Mirepresim tė gjithėve. www.ForumiKombetar.COM
  Falenderoj stafin e It Shqip pėr mundėsimin e kėtij prezantimi.
  Me Respekt Stafi i Forumit Kombėtar.

 6. #46
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  AlbaFiles.NET - V.BETA
  AlbaFiles eshte faqe shqip e cila ju lejon te shkarkoni falas cdo gje qe deshironi.
  Programet,Filmat,Lojrat,Kenget e fundit dhe gjera te tjera qe deshironi ti dini dhe ti shkarkoni.
  BodyBuilding.AL - V.BETA
  Kjo eshte nje faqe per te gjithe te apasionuarit e botes se bodybuilding-ut dhe fitness-it.
  Ketu do te gjeni gjithcka qe ju nevojitet per nje trup me te mire - Programe palestre,dieta ushqimore,Programe dobesimi dhe tonifikimi etj.
  LexoLajmet.Org - V.TEST
  Lexolajmet.org ėshtė faqja mė e madhe shqiptare e cila ka pėr qėllim t'i informojė fansat me lajmet mė tė reja .\
  HumorPaFund.COM - v.TEST
  Humorpafund.com eshte krijuar per te gjithe grupmoshat.Ajo permban foto dhe video qesharake dhe argetuese
  Faqja u krijua ne Tirane te vitit 2012, dhe si cdo faqe tjeter deshiron perkrahje nga fansat e saj.
  Lajmet.Org
  Lajmet.org ėshtė faqja mė e madhe shqiptare e cila ka pėr qėllim t'i informojė fansat me lajmet mė tė reja .
  Comming soon website:
  www.ebayal.com
  www.pay4host.al
  www.game4down.com
  www.webdesign.al
  .......... Boll me kaq se stregohen te tjerat. Kush do patnership..Te me dergoj mesazh
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Elti Vlore; 19-07-2012 mė 11:12 PM. Arsyeja: dicka me shpetoj :)

 7. #47
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shikoj se disa nuk i ke nerregull ,dhe ato te tjerat shum pak material kishin

 8. #48
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Jan version beta dhe test ...M fal nqf kam br nd1 gabim q i kam postuar

 9. #49
  i/e rregjistruar 10% Maska e FrancVogli
  Anėtarėsimi
  May 2013
  Postime
  16
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pershendetje,
  Po ju prezantoj webstin tim me te ri.
  Ne kete website mund te ngarkoni foto dhe ti shperndani me te tjeret.
  http://imagehosting-alb.com/ http://imagehosting-alb.com/
  Faleminderit

 10. #50
  i/e rregjistruar Maska e ReSpEcT
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Gjithmonė qėllimi ynė ėshtė qė tė ofrojė shėrbimin nė internet pėr blerjen e lehtė, tė shpejtė dhe tė sigurt. Me njoftime, pėrdoruesit apo bizneset janė nė gjendje pėr tė bėrė biznes tė mirė, dhe njė marrėveshje e madhe ėshtė shpesh sinonim i dėshirės se pėrmbushur. Ne kemi rezultate tė mėdha tė marra me njė platformė intuitive dhe efektive. Dhe pastaj, sigurisht, njė ekip i palodhur i pėrbėrė nga njerėz tė cilėt punojnė me pasion pėr njerėzit.

  https://tregti.al

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. Prezantimi
  Nga IZMIR MUJA nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-07-2012, 06:34 PM
 2. Pamje (screenshot) tė faqeve me Chrome!
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-11-2010, 08:21 PM
 3. Problem me Hapjen e Faqeve
  Nga laburist nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-01-2010, 07:55 PM
 4. Prezantimi im
  Nga buburreca nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-09-2009, 11:33 AM
 5. Prezantimi im
  Nga belti nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-04-2009, 07:14 PM

Etiketat pėr kėtė Temė