Gėzuar Vitin e Ri nga Lirenti.com (video)


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Gėzuar Vitin e Ri nga Lirenti.com (video)

  Receta Gatimi


  GĖZUAR VITIN E RI 2007!


  http://www.youtube.com/watch?v=6iUf3YiBp48

  Suksese dhe tė mira nė kėtė Vit tė Ri.
  Falė jush nė me pak se njė muaj arritėm mė shumė se 500 anėtarė dhe pasurimin e portalit me shėrbime
  tė shumėllojshme qė mundohen tė kėnaqin dėshirat, interesat dhe nevojat e tė gjithėve.
  Ju falenderoj pėr bashkėpunimin dhe shpresoj qė nė 2007 dhe, mė tej, tė intensifikohet mė shumė.
  Jemi nė dispozicionin Tuaj pėr ēdo problem nė lidhje me shėrbimet qė ofrojmė.

  Stafi http://www.Lirenti.com

  http://video.google.it/videoplay?docid=4778718191324444261

 2. #2

  Re: Gėzuar Vitin e Ri nga Lirenti.com (video)

  super video suksese

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Gėzuar Vitin e Ri 2012!
  Nga Administratori nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 06-01-2012, 10:11 PM
 2. Gezuar Vitin e Ri 2010!
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-01-2010, 02:20 AM
 3. gezuar vitin e ri 2010 !
  Nga MAJDI nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-01-2010, 08:18 PM
 4. Gezuar Vitin e Ri 2009
  Nga Kliton nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 08-01-2009, 03:23 PM
 5. ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``
  Nga Alb-Angel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 02-01-2008, 10:05 PM