Makina e ēmendur! Vret 1 person


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Makina e ēmendur! Vret 1 person

  Receta Gatimi

  http://youtube.com/watch?v=_EZpuO780PI

  Kjo eshte video e marre ne momentin kur makina e nje shtetasi argjentin eshte ēmendur dhe ka filluar te levize lart e poshte me gjithe shpejtesine. Nje kalimtar ka ngelur i vrare dhe shume te plagosur. Shoferi eshte arrestuar por eshte lene i lire me pas, sepse faji nuk ka qene i tij. por i makines automatike qe nuk po i pergjigjesh me komandave.

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Makina e ēmendur! Vret 1 person

  Qenka me i lidh makinat se fillojne te marrin kot kur i le pa buke!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Makina e ēmendur! Vret 1 person

  e pe, ne fund e kthyen makinen me koke poshte ata. nga frika se shkallonte prap. do e ket nga mishi i lopes ēmendur

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Makina e ēmendur! Vret 1 person

  PASKA DHE MAKINA MISHNGRENESE TANI . CFARE NUK PO NDODH ME TEKNOLOGJINE TANI

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mengjes i cmendur...
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-09-2012, 12:43 AM
 2. E cmendur per ty
  Nga smocking2 nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-02-2012, 03:45 PM
 3. Propozimi i ēmendur
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-07-2011, 10:07 PM
 4. Tė “ēmendur” pas Facebook?
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-01-2011, 12:20 AM