3.0 Si tė veprojė mbi njė temė apo postim


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Post 3.0 Si tė veprojė mbi njė temė apo postim

  Receta Gatimi

  Ku mund ti gjej Temat qė kam Postuar?

  Nqs tek Mundesite keni zgjedhur opsionin e abonimit, duhet tė shkoni tek "Paneli i Anėtarit", mė pas tek "Lista e abonimeve"


  Si te zgjidhni menyren e abonimit te temave:  Ku mund ta ruaj njė temė qė mė pėlqen?

  Pėr temat qė dėshironi lexoni herė pas here mund ti shtoni nė "temat e preferuara"

  Shkoni ne fillim te temes qė doni te shtoni si e preferuar dhe Klikoni "Abonohuni".
  Ku ėshtė ruajtur tema ime e preferuar?

  Pėr temat qė keni shtuar nė "temat e preferuara" mund ti gjeni tek Paneli i Anėtarit


  Si mund te heq nje teme nga "Temat e Abonuara"?


 2. #2
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Guida e Forumit!

  Ku mund te ndryshoj datelindjen, gjinin dhe informacione te tjera rreth meje?

  Ju duhet te shkoni tek Paneli i Anetarit, dhe me pas te tab i Modifikoni tė Dhėnat

  Si eshte treguar ne figure:  Ku mund ta ndryshoj firmėn time?

  Ju duhet te shkoni tek Paneli i Anetarit, dhe me pas te tab i Ndryshoni Firmėn dhe anash shkruani firmen

  Si eshte treguar ne fig:


  Gjithashtu nen kete menu keti dhe Ndryshimin e Avatarit dhe gjithashtu Preferencat. Ndryshimi i Fjalekalimit dhe i Adreses se mailit.

 3. #3
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Si tė veprojė mbi njė temė apo postim?

  Lexova njė temė nė forum dhe desha tė pėrgjigjem por s'po di sesi. Si mund tė pėrgjigjem?

  Vetėm nėse je anėtari i regjistruar nė forum mund tė hapėsh temė tė re mbi nje argument qe dėshironi (zgjidhni kategorin e duhur), ose tė shkruar pėrgjigje nė temat e forumit. Nė krye tė temės, gjithashtu edhe nė fund tė saj nė tė majtė ėshtė njė buton Pergjigju () tė cilėn pasi ta shtypėsh do tė tė hapi njė dritare ku mund tė shkruash pėrgjigjen tėnde.


  Pergjigja e shpejt
  Pergjigja e shpejt mund te behet duke shtypur butonin ne ēdo postim.

 4. #4
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Si tė veprojė mbi njė temė apo postim?

  Sapo hasa njė shkrim tė pahijshėm. Si mund ta raportoj tek drejtuesit e forumit?


  Nė tė majte siper tė ēdo posti ke njė buton tė vogėl me tė cilėn mund tė hapėsh njė dritare ku tė shkruash njė raportim tė cilėn do ta lexojnė moderatorėt dhe administratoret e forumit.

  Nė pamjen e mėposhtme mund tė shohėsh vendodhjen e butonit. Kujdesu tė shtypėsh botonin nė tė cilėn ndodhet shkrimi qė doni tė raportoni pasiqė secili post ka butonin e vet tė veēant.

 5. #5
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Si tė veprojė mbi njė temė apo postim?

  Kam dėshirė tė citoj shkrimin e njė anėtari. Si mund tė citoj?

  Ēdo temė ėshtė e ndarė nė postime, dhe shkrimi i secilit post mund tė citohet me butonin pėrkatės qė ndodhet poshte djathtas. ()

  Pamja e mėposhtme shfaq se ku ndodhet butoni i Citimit:

 6. #6
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10
  Ky eshte Editori i me pulsante i forumit:
  Per te vendosur Editorin e Avancuar veproni si ne figure:

 7. #7
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10
  Si mund tė citoj me shume se 1 postim?

  Mjafton te klikoni () per ēdo postim qe doni te citoni.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. shikojeni pak kete postim pls !
  Nga pirat nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-07-2010, 06:46 AM