Kėrkoni Drivers qė ju mungojnė nė Windows


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 6 FillimiFillimi 123456 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 112
 1. #21
  i/e rregjistruar 10% Maska e oltiolti
  Anėtarėsimi
  Dec 2009
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  pse nuk e kam komanden RUN tek START si mund ta vej aty?

 2. #22
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  tek komanda run mund te shkosh edhe me anen e tajstjeres.
  Mbasj shtypur butonin e startit qe eshte ngjitur me ctrl dhe dhtyp r

 3. #23
  i/e rregjistruar 20% Maska e vangeli
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  293
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Faleminderit erlindi,sonte mesova nje gje te re dhe interesante per komanden Run!!!!

 4. #24
  i/e rregjistruar 10% Maska e oltiolti
  Anėtarėsimi
  Dec 2009
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ajo thote se this operation was cancelled due to rectricions in efekt to this computer si me ja bo ne menyre tjeter?

 5. #25
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ja njemenyre tjeter shtyp ctrl+alt+delete dhe mepas shiko foton


 6. #26
  i/e rregjistruar 10% Maska e oltiolti
  Anėtarėsimi
  Dec 2009
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  edhe task manager me del kshu si e padukshme qe nuk klikohet cfar problemi mund tkem un?

 7. #27
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  task manaxheri i padukeshem athere ti ke ose virus ne pc ose nuk eshte windowsi i plot provo ti besh nje skanim me antivirus

 8. #28
  i/e rregjistruar 10% Maska e griseld
  Anėtarėsimi
  Dec 2009
  Postime
  24
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  me duhet driveri i kartes grafike intel(r) 82815 graphics controller

 9. #29
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ketu mund te shkarkosh te gjitha llojet e intel
  Kodi:
  http://www.intel.com/support/graphics/intel815/

 10. #30
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12

  Kerkese per DRIVER

  Kam nevoje per Driver GeForce Nvidia 9300GE.Ne se mund te ma gjeni do ishte nje ndihme e madhe.Ju falenderoj

 11. #31
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga jomina Lexo postimin
  Kam nevoje per Driver GeForce Nvidia 9300GE.Ne se mund te ma gjeni do ishte nje ndihme e madhe.Ju falenderoj
  Driverat per nvidia mund ti shkarkoni ketu: http://www.nvidia.it/Download/index.aspx

 12. #32
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Renix ju falenderoj per ndihmen

 13. #33
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  kerkesat per drajvera vashdojn.............

 14. #34
  i/e rregjistruar 10% Maska e waloni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  43
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  driver per hp compaq d530 SFF vetem driverat e grafikes me mungojn ku mundem ti gjej Intel 865g ...

 15. #35
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga waloni Lexo postimin
  driver per hp compaq d530 SFF vetem driverat e grafikes me mungojn ku mundem ti gjej Intel 865g ...
  Per shkarkimin e kartes video Intel kliko ketu: http://www.intel.com/support/graphics/detect.htm

 16. #36
  i/e rregjistruar 10% Maska e waloni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  43
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Per shkarkimin e kartes video Intel kliko ketu: http://www.intel.com/support/graphics/detect.htm


  Graphics Driver

  Product Detected Intel® 865G
  Current Driver Installed 6.01.7600.16385
  An Intel device was detected but your operating system is not supported by this utility. Please visit Download Center to look for available software.

 17. #37
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Edhe perse nuk e kuptova ate mund ta sharkoni siper tek linku qe ka postuar Renix !

  por po te jap edhe nje link tjeter

  Kodi:
  http://downloadcenter.intel.com/default.aspx
  mund te zgjitdhni karten tuaj grafike

  Find downloads by product name tek chipsed dhe mepas mund ta shkakroni thjeshte zgjdhni emrin e kartes dhe te dhenat e tjera !

 18. #38
  i/e rregjistruar Maska e rildi
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  mirmbrema lirenti nese mundeni doja te dija ka ndonje program per te shtuar chipsat ne poker ne facebook. ju faleminderit

 19. #39
  i/e rregjistruar 10% Maska e eneavl
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Vendndodhja
  vlore
  Postime
  27
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  e vella gjem nje linke per te shkarkuar nje windows xp qe ti pranoj keta paramettra ramin 128 mb . flm edhe me jepni pergjigje ketu mos me thoni hap tem te re .flm flm

 20. #40
  i/e rregjistruar 10% Maska e eneavl
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Vendndodhja
  vlore
  Postime
  27
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  edhe per chipsat jam i interesuar mejigthese kam degjuar shume veta qe thon qe ska

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si tė Azhornoni/Update Drejtuesit/Drivers nė Windows
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 15-10-2013, 10:00 PM
 2. Deri nė 2025 Gjermanisė do i mungojnė 3 milionė punonjės
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-06-2012, 07:51 PM
 3. Kerkoni ne google per Free account Rapidshare
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-11-2009, 09:15 PM
 4. 3 bjonde seksi qe bejne ēdo gje qe ju kerkoni!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 25-07-2009, 03:58 PM