Kėrkoni Drivers qė ju mungojnė nė Windows


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 6 FillimiFillimi 123456 I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 112
 1. #41
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Receta Gatimi

  Windows XP me 128 Ram, "mund te punoj", por veshtire per programet qe do hapesh

  Per te gjithe ate qe duan chipsa.... merrni ketu poshte:
 2. #42
  i/e rregjistruar 10% Maska e eneavl
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Vendndodhja
  vlore
  Postime
  27
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  e mire me jep nje linke per te shkarkuar windows xp ca te doj ty qefi cili eshte me i miri

 3. #43
  i/e rregjistruar 10% Maska e eneavl
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Vendndodhja
  vlore
  Postime
  27
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  edeh sa me pak s eskam shume net te shpejte per ta shkarkuar

 4. #44
  i/e rregjistruar 10% Maska e 5tivi
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  37
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  per chipsa se di...por po deshe te jap nje program qe te shtoje lopet e farmville

 5. #45
  i/e rregjistruar 10% Maska e eneavl
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Vendndodhja
  vlore
  Postime
  27
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ok silli lopet mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu u

 6. #46
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  pershendetje cuna. mundeni te ma gjeni dot kete programin?? facebook poker chip hack v2.0

 7. #47
  i/e rregjistruar Maska e christi
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ej a mund te mi gjeni drivera e kares grafike te ketij lloj kompjuteri 'emachines e3048"

 8. #48
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga christi Lexo postimin
  ej a mund te mi gjeni drivera e kares grafike te ketij lloj kompjuteri 'emachines e3048"
  Sigurisht: Shkarko Drivers per emachines e3048

 9. #49
  i/e rregjistruar Maska e petritt
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  desha ta bėj njė pyetje pse nuk po me funksjonon regedit po shfaqet nje faqe ku shkruan : registry editing has been disabled by your administrator help kush ka mundėsi

 10. #50
  i/e rregjistruar 10% Maska e alvins
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  17
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Ndihme per driver

  Prsh kam nje problem me driverin e kartes grafike, e kam shkarkuar nga interneti dhe kur e instaloj me del kjo tabele si te veproj? sapo e kam formatuar dhe me eshte prishur disku origjinal i driverave.
  foto 1.bmp

 11. #51
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Pershendetje ajo nuk eshte e pershtatshme per ate lloj windowsi por gjithsesi i vet thjesht kliko continue Anyway sa her te dali tabela

 12. #52
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga alvins Lexo postimin
  Prsh kam nje problem me driverin e kartes grafike, e kam shkarkuar nga interneti dhe kur e instaloj me del kjo tabele si te veproj? sapo e kam formatuar dhe me eshte prishur disku origjinal i driverave.
  foto 1.bmp
  Shko tek faqja e Atit Drivers dhe shkarko driverat e sakta duke vendosur llojin e kartes grafike tek kutiat qe te shfaqen.

 13. #53
  i/e rregjistruar 10% Maska e besnik cala
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Si mund ta vendos kete drive

  Behet fjale per laptop samsung P580 windows 7 Pro 64bit
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 14. #54
  i/e rregjistruar Maska e gentjan ziu
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ckemi!!!!!!!i kam ber formatim pc edhe nuk po me njeh celularin edhe kameren si mund ta rregulloj ju lutem

 15. #55
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mire se vjen Gentjan! Ne radhe te pare ju ftoj te beni nje Prezantim ne Forum

  Per problemin tuaj, na duhen Emri dhe modeli i kameres tuaj!

  Klm

 16. #56
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Prezentohu nje here dhe do te ndihmojm

 17. #57
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Pershendetje
  Kush me ndihmon me driverat e printerit samsung 1710 per windows 7
  Faleminderit

 18. #58
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Provoje ketu funksionon 99.9 %

  Kodi:
  http://www.lirenti.com/showthread.php/11999-Si-t%C3%AB-gjeni-driver-at-p%C3%ABr-fare-pak-sekonda

 19. #59
  i/e rregjistruar 10% Maska e drenica
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  26
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  a mundet ndokush mem ndihmu me drivera te zanit dhe grafikes per windows xp modeli DELL GX 270
  Grafika
  Default Monitor @ 1024x768
  Intel(R) 82865G Graphics Controller
  Audio
  SoundMAX Integrated Digital Audio

 20. #60
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Shkarkoj tek kjo adrese!

  Jane te vlefshem per 48 ore!
  Kodi:
  http://support.dell.com/support/downloads/mydownloads.aspx?c=us&l=en&s=gen&list=05d7a3f6-fd8c-4398-96df-bbca516b6e77
  Perndryshe shko tek kjo faqe
  Kodi:
  http://support.dell.com/support/downloads/driverslist.aspx?c=us&l=en&s=gen&ServiceTag=&SystemID=PLX_PNT_CEL_GX270&os=WW1&osl=en&catid=&impid=

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si tė Azhornoni/Update Drejtuesit/Drivers nė Windows
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 15-10-2013, 10:00 PM
 2. Deri nė 2025 Gjermanisė do i mungojnė 3 milionė punonjės
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-06-2012, 07:51 PM
 3. Kerkoni ne google per Free account Rapidshare
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-11-2009, 09:15 PM
 4. 3 bjonde seksi qe bejne ēdo gje qe ju kerkoni!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 25-07-2009, 03:58 PM