Kėrkoni Drivers qė ju mungojnė nė Windows


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 6 FillimiFillimi 123456 I funditI fundit
Rezultatet nga 61 deri tek 80 prej 112
 1. #61
  i/e rregjistruar 10% Maska e drenica
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  26
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  shuem Faliminderit ReniX

 2. #62
  i/e rregjistruar Maska e impact
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  a mund te me ndihmoni te gjeh driverat per camer jsc me blic

 3. #63
  i/e rregjistruar Maska e sspirituss
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Me duhet urgjentisht driverat per cameren e pc INTEX IT-305WC ku mund ti gjej nese mund te me pergjigjeni shpeit flm

 4. #64
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Prezantohu njher ne forum pastaj do te te japim driverat

 5. #65
  i/e rregjistruar Maska e sspirituss
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Oh na vjen keq nuk e paskam ditur qe duhet me u prezantuar Fitimi nga mitrovica eshte e mundur tash te mi gjeni driverat

 6. #66
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  SHiko per tu prezantuar shko hap nje tem tek kategoria e par e forumit


  Prezantohuni nė Forum
  Vendi ku ju jepet mundėsia Anėtarėve tė bėjnė prezantimin e tyre. Prezantohuni dhe ju!


  ja ku e ke Drajverin

  Kodi:
  http://www.intextechnologies.com/drivers/PC%20WebCam/Night%20Vision%20350K.zip

 7. #67
  i/e rregjistruar Maska e sspirituss
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  faleminderit por si te le pc mi gjet tani driverin automatikisht se po i lyp driverat ne cd une cd se kom qysh mi lan automatikisht me u instalu

 8. #68
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  nese mundeni me duhen diver per ethernet controller win.xp kompiuter dell OptiPlex GX270
  Kam mare te gjithe driverat nga faqja zyrtare por vetem ethernet controller nuk e gjej dot.
  Link ketu
  Pasi kam instaluarte gjithe driver i vetmi qe me mungon eshte ethernet controller......dhe nuk mund te lidhem dot me internetin.

 9. #69
  i/e rregjistruar Maska e herolind
  Anėtarėsimi
  Aug 2011
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  me duhet ky driver i zerit Vinyl AC97 Codec Combo Driver(WDM)

 10. #70
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Herolind, ju duhet te prezantoheni me pare!

  Faleminderit!

 11. #71
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Ju lutemi me ndihmoni me driverat e paisjes, nje fotokopjues multi, skaner, printer, fotokopjues,fax etj TOSHIBAe-STUDIO230 (vetm per printer por te jene drivera full)
  Faleminderit

 12. #72
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ja ku jan driverat Full per eSTUDIO230

 13. #73
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  nese mundeni me duhen diver per ethernet controller win.xp kompiuter dell OptiPlex GX270
  Kam mare te gjithe driverat nga faqja zyrtare por vetem ethernet controller nuk e gjej dot.
  Link ketu
  Pasi kam instaluarte gjithe driver i vetmi qe me mungon eshte ethernet controller......dhe nuk mund te lidhem dot me internetin.
  Ndonje ndihme djema..............

 14. #74
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Provo kete njehere
  Filet e Bashkangjitur Filet e Bashkangjitur

 15. #75
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Kam nje laptop me windows 7, Apple Mac-F42208CC8 qe spo i gjej driverat e audios, kush me ndihmon me linkun per shkarkim.

 16. #76
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nigji, ke bere nje kombimim si Tom Cruise ne Mission Impossible.


 17. #77
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  nese mundeni me duhen diver per ethernet controller win.xp kompiuter dell OptiPlex GX270
  Kam mare te gjithe driverat nga faqja zyrtare por vetem ethernet controller nuk e gjej dot.
  Link ketu
  Pasi kam instaluarte gjithe driver i vetmi qe me mungon eshte ethernet controller......dhe nuk mund te lidhem dot me internetin.
  Ket te Intel Chipset e ke provuar ta instalosh ? Sepse edhe une kerkova ne faqen zyrtare por te gjitha qenkan per Wireless dhe as1 per Ethernet!

  Shkarko Intel Chipset

  Kodi:
  http://downloads.dell.com/FOLDER00532733M/2/R58201_ZPE.exe
  dhe me 3go nese ka patur ndo1 efekt!

  Me t`mira (:

 18. #78
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  ReniX, pse.. eshte kompjuter Mac Bookpro qe i eshte instaluar windows 7, por spo gjeje driverat e audios, me motherboard (Apple Mac-F42208CC ndoshta s'jam i qarte!!!

 19. #79
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  E kuptoj Nigji, por un do preferoja qe nje Macbook mos ta ngaterroje me Windows 7 pasi gjithe hardware eshte optimizuar per te punuar ne Mac OSX.

 20. #80
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Tani une e kam kthyer ne windows 7 por vetem driverat e audios nuk po i gjeje, per kete makbook

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si tė Azhornoni/Update Drejtuesit/Drivers nė Windows
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 15-10-2013, 10:00 PM
 2. Deri nė 2025 Gjermanisė do i mungojnė 3 milionė punonjės
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-06-2012, 07:51 PM
 3. Kerkoni ne google per Free account Rapidshare
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-11-2009, 09:15 PM
 4. 3 bjonde seksi qe bejne ēdo gje qe ju kerkoni!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 25-07-2009, 03:58 PM