Kėrkoni Drivers qė ju mungojnė nė Windows


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 6 FillimiFillimi 123456 I funditI fundit
Rezultatet nga 81 deri tek 100 prej 112
 1. #81
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  Faleminderit te gjithve, problemin e zgjidha

 2. #82
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mund ta publikosh menyre, mbase ndonjeri do e bej keshtu si ty kompjuterin

 3. #83
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Perdora Boot Camp me drivera per windowsi7, dhe me dha rezultate, pasi u lodha duke shkarkuar disa drivera dhe duke perdorur devid.info

 4. #84
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Kush me ndihmon me nje program per gjetjen dhe update te driverave por te jete me Key

 5. #85
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga nigji Lexo postimin
  Kush me ndihmon me nje program per gjetjen dhe update te driverave por te jete me Key
  e pa mundur . hera e pare qe po e degjoj per driverat qe te jen me key aktivizim.per programet po .dhe e din pse ,sepse bejme nji program ta jap perdorim te perkoheshem ,dhe pas kesaj kohe , te pelqen e blen ,apo ta ben dhurate nji shkok puna jote ,por qe ta aktivizosh duhen key apo tjera aktivizime te ketij programi .ose ne qoftese je ekspert ne informatike edhe mundet te shkaterrosh ket aktivizim . dhe te paktem percaktoje per cfare driverash e ke fjalen .

 6. #86
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Keto jane emrat e programeve qe une kerkoja, te gjitha kero kane dhe serial, Driver Genius, Driver Agent, Driver Detective, RadarSync
  Faleminderit

 7. #87
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga nigji Lexo postimin
  Keto jane emrat e programeve qe une kerkoja, te gjitha kero kane dhe serial, ,Driver Genius Driver Agent, Driver Detective, RadarSync
  Faleminderit  Driver Genius


  Driver Identifier+Shpjegim


 8. #88
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  basa system device driver me mungon... si i behet per ta gjetur.. laptopi eshte sony vaio VGN-31M TE sony suport nuk e gjej dot fare kete lloj modeli qe kam un..

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  e shkarkova kete por se di pse sma njeh licencen.. un e vendos numrin me thot faleminderit per regjistrimin. dhe thot kliko ok per te ristaruar programin qe te behet e regullt lcenca .. kur e beje kete gje me kerkon perseri numrin.

 9. #89
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Mirėmbrėma!Kam probleme me kamerėn,kur bisedoj nė Windows live messenger unė i shoh tė tjerėt kurse ata mua jo(me sa duket ėshtė problemi te driverat e kamerės)kam provuar ti bėj update te:Computer,Properties,Device manager mė paraqitet kėshtu:Camera.GIF

  pastaj kur me tė djathtėn klikoj update,mė del kėshtu:
  Capture.GIF

  Si mund ta zgjidh kėtė problem,a mundet tė mė ndihmojė dikush,falemnderit!
  Harrova tė tregoj kam tė instaluar Windows 7 ultimate.


  - - - Updated - - -

  A ka ndonjė ndihmė pėr kėtė problem apo jo?

 10. #90
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Mirėmbrėma!Kam probleme me kamerėn,kur bisedoj nė Windows live messenger unė i shoh tė tjerėt kurse ata mua jo(me sa duket ėshtė problemi te driverat e kamerės)kam provuar ti bėj update te:Computer,Properties,Device manager mė paraqitet kėshtu:

  pastaj kur me tė djathtėn klikoj update,mė del kėshtu:


  Si mund ta zgjidh kėtė problem,a mundet tė mė ndihmojė dikush,falemnderit!
  Harrova tė tregoj kam tė instaluar Windows 7 ultimate.
 11. #91
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  E ke testuar webcamin, e shikon veten ?
  trego modelin e PC

  klm

 12. #92
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Si po mendon,a e shikoj veten,e ke fjalėn nė Windows Live Messsenger apo si?Modeli i PC-sė ėshtė:
  Modeli i PC-së.JPG


  Nėse ka nevojė,ja edhe modeli i kamerės:SPEED SL-6820 Falemnderit pėr interesimin!

  - - - Updated - - -

  Si po mendon,a e shikoj veten,e ke fjalėn nė Windows Live Messsenger apo si?Modeli i PC-sė ėshtė:
  Modeli i PC-së.JPG


  Nėse ka nevojė,ja edhe modeli i kamerės:SPEED SL-6820 Falemnderit pėr interesimin!

 13. #93
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Ketu ke 3 drivera per cameren tende instaloj te tre,po doja te dija nese te punon ty, te beje 1 telefonat testimi ne skype nese hapet camera
  Per modelin e pc kerkoja Emrin dhe serin Acer, Hp etj

 14. #94
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Por a janė me siguri nė pyetje diverat(sepse edhe unė i kam gjetur kėta drivera plus herėve tė tjera nuk kam pasur probleme me drivera tė kamerės sepse i kam gjetur shumė lehtė por tash nuk po funksionon),e nėse po pse duhet ti shkarkoj 3 drivera,kurse sa pėr bisedėn nė skype,tash pėr tash nuk kam mundėsi tė bisedoj,falemnderit!

  - - - Updated - - -

  Harrova tė tregoj pėr PC,ėshtė: IBM model MSI-9151 Boards,besoj se mjafton kaq!

 15. #95
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  po per ate model camere qe the ata ishin driverat, mire do ishte ti instaloje te 3,

  ty vet a te hapet camera?

 16. #96
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pasi po thua po i instaloj tė 3,mė fal nuk tė kuptova,si po mendon:a po hapet kamera?

  - - - Updated - - -

  Arjol a mund tė mė pėrgjigjesh nė pyetjen qė ta bėra mė herėt?

 17. #97
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  I provova tė tre por prapė nuk po funksionon,po pėrsėritet i njėjti problem,a ka dikush ndonjė zgjidhje?(me gjasė nuk po funksionon pasi ata janė drivera pėr Xp dhe Vista kurse unė e kam tė instaluar Windows 7).Mos di dikush ku mund ti gjejė driverat pėr webkamerėn SPEEDLINK SL-6820 pėr Windows 7 pra,se pėr Xp dhe Vista i kam gjetur por nuk po bėjnė,flm shpresoj pėr ndihmė!

  - - - Updated - - -

  A nuk di askush pėr kėtė drivera,apo po pėrtoni tė pėrgjigjeni?

 18. #98
  i/e rregjistruar 10% Maska e dibdeejay
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  problem me driver

  pershendetje me duhet nje driver per nje skaner EPSON STYLUS CX3650.

 19. #99
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga dibdeejay Lexo postimin
  pershendetje me duhet nje driver per nje skaner EPSON STYLUS CX3650.
  shiko t'i azhornosh driveret e USB!

 20. #100
  i/e rregjistruar 10% Maska e dibdeejay
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  nuk e kuptova kete e kam shkarku nje here kete driver tani nuk po e gjej me jep vetem per 3600

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si tė Azhornoni/Update Drejtuesit/Drivers nė Windows
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 15-10-2013, 10:00 PM
 2. Deri nė 2025 Gjermanisė do i mungojnė 3 milionė punonjės
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-06-2012, 07:51 PM
 3. Kerkoni ne google per Free account Rapidshare
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-11-2009, 09:15 PM
 4. 3 bjonde seksi qe bejne ēdo gje qe ju kerkoni!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 25-07-2009, 03:58 PM