Kėrkoni Drivers qė ju mungojnė nė Windows


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 6 123456 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 112
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Kėrkoni Drivers qė ju mungojnė nė Windows

  Receta Gatimi

  Mund te kėrkoni Drivers/Drejtuesit qė ju mungojnė nė Windows XP apo Vista. Nje guide per drivers/drejtues mund ta gjeni ketu

  Kerkoni driverat per skedat video, skedat e zerit / audio, apo per kamerat webcam.


  Si te veprosh per te bere kerkesen?
  Mjafte e thjeshte, shkruani Marken, Modelin dhe Nr e versionit te aparatit apo paisjes tuaj qe ju mungon Driver mbi sistemin operativ qe keni.

  Shembull:
  Produkti webcam: Creative Live! Cam Optia AF versioni 2.3
  SO: Windows Vista

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0

  Re: Kėrkoni Drivers qė ju mungojnė nė Windows

  Me duhet driveri i kartes grafike
  nVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS 3D Accelerator

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Kėrkoni Drivers qė ju mungojnė nė Windows

  Supozova qe je ne windows xp:

  dhe Per windows xp shkarko ketu: http://www.nvidia.com/object/winxp_175.16_whql.html

  Prano kushtet dhe kliko Download

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0

  Re: Kėrkoni Drivers qė ju mungojnė nė Windows

  faleminderit per ndihmen

 5. #5
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Ndihme per driver

  Me duhen driver per webcam (U perpoqa te komunikoja me kusheririn nga greqia dhe nuk mund te flisnim dhe te shikoheshim me thoshte qe i mungonin driverat nese munden te me ndihmoni do t'ju a dija shume per nder)"INFORMACION kompiuteri qe ka i ka nderruar sistemin operativ e ka kthyer ne XP.flm

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Ndihme per driver

  Duhet Emri i Modelit te webcam i plote. Persh: Creative AFC Live Cam 22D0

 7. #7
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Ndihme per driver

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX
  Duhet Emri i Modelit te webcam i plote. Persh: Creative AFC Live Cam 22D0
  Do mundohem ti mar modelin e webcam flm per interesimin e problemit

 8. #8
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Ndihme per driver

  ja emri i driverit altec NBvouager a3100-5

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Ndihme per driver

  Mua me duket sikur ke kopjuar karten e zerit ti ??

  Shko te linku ne fillim te temes dhe merr ate programin dhe gjej linkun per shkarkimin e ēdo driver qe te mungon.

  pasi me emrin siper nga kerkimet e bera nuk me rizulton gje si webcam

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Pershendetje. Tani sapo kam blere nje kompjuter. Eshte i ri dhe doja te dija cilat jne programet e nevojshme qe duhet ti kete ky kompjuter per nje perdorim te perditshem? Dhe si ti instaloj? Faleminderit

 11. #11
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  mund te shohesh nje here ketu

  http://www.lirenti.com/showthread.php?t=2939

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mire se vjen enibjondja dhe ta gezosh kompjuterin e ri

  Gjeja e pare qe duhet te instalosh ne nje kompjuter nqs nuk e ke bere eshte Instalimi i nje Antivirusi. Shiko ketu si te veproni.

  Hapat e tjere pa rendesi radhe jane, Instaimi i Firefox (shfletues), Instalimi i paketes office(Windows Office (me pages) ose OpenOffice (falas)), Instalimi i ndonje programi Mesazheri (windows msn, amsn, icq etj)

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Shume faleminderit Reno.

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Shume flm Keto i kam bere po ndonje tjeter? Je shume i dobishem ti ketu. Shume faleminderit per ndihmen qe na jep

 15. #15
  i/e rregjistruar 10% Maska e Kujta
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  17
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Driverat e zerit (Laptopi im HP Pavilion dv6000)
  OS : Windows 7

 16. #16
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Edhe pse me vonesė si pėrgjigje, pėr Windows 7 ėshtė pak vėshtirė tė gjesh drivers akoma. Pastaj nuk do kesh mundėsi tė mėtejshme pėrdorimi tė kėtij versioni pasi nuk ėshtė versioni final i cili pritet tė dalė nė Tetor.

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e vangeli
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  293
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Me qe ra fjala nuk po instaloj dot(pasi CD origjinale me Driverat u prish),WebCameren Slim1320e Markes Genius.

 18. #18
  i/e rregjistruar 10% Maska e Kujta
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  17
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Nese i deshironi driverat e zerit ate here shkarkoni ketu programin qe ju funksionin 1oo%
  Kodi:
  http://hotfile.com/dl/18826074/fb31af2/Driver.Genius.Pro.Edition.9.0.0.178.rar.html

 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e vangeli
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  293
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Faleminderit!Por konkretisht per:WebCameren Slim1320 e Markes Genius,nuk gjen dot ky program asnje Driver???!!

 20. #20
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  vangel athere shkarko kete drajverin

  shkarko ketu direk

  Kodi:
  http://softwaredownloadmirror.com/freeware/genius-slim-321c-webcam-driver-1.0/101210551/

  po nuk te beri pun ai meisper


  provo kete

  shkarko direkt

  Kodi:
  http://www.findmysoft.com/drivers/download-Genius-Slim-1320-Webcam-1-1--driver.html

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 6 123456 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Si tė Azhornoni/Update Drejtuesit/Drivers nė Windows
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 15-10-2013, 10:00 PM
 2. Deri nė 2025 Gjermanisė do i mungojnė 3 milionė punonjės
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-06-2012, 07:51 PM
 3. Kerkoni ne google per Free account Rapidshare
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-11-2009, 09:15 PM
 4. 3 bjonde seksi qe bejne ēdo gje qe ju kerkoni!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 25-07-2009, 03:58 PM