Kėrkoni Drivers qė ju mungojnė nė Windows


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 6 nga 6 FillimiFillimi 123456
Rezultatet nga 101 deri tek 112 prej 112
 1. #101
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga dibdeejay Lexo postimin
  nuk e kuptova kete e kam shkarku nje here kete driver tani nuk po e gjej me jep vetem per 3600
  shiki ketu 1 her:

  Kodi:
  http://esupport.epson-europe.com/ProductHome.aspx?lng=de-DE&data=nKGrQtfEm6nFHFTrlaTOjOyarkz8Gn05&tc=6

  por mos harro te zgjedhesh Sistemin Operativ qe ke!

 2. #102
  i/e rregjistruar 10% Maska e dibdeejay
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  sistemi operativ? tek ky link ke duhet te zgjedh une per 3650 sepse nga keta nuk ka asnje 3650....sorry por me mire pyes per ate qe nuk e di sa te them kot e kuptova

 3. #103
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Sistemin Operativ qe ke te instaluar ne PC! Winows XP, Vista, 7 ose 8! Me pas kerko nese eshte ai driver!

 4. #104
  i/e rregjistruar 10% Maska e dibdeejay
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  windows xp 2002 servis pack 3

 5. #105
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Nese ka nje vend ku me te vertet ekziston windows xp ai vend quhet Shqiperi

 6. #106
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Nese ka nje vend ku me te vertet ekziston windows xp ai vend quhet Shqiperi
  Shqiptari se hek XP-n edhe mas 20 vjete! LOL!

  @dibdeejay aty osht link i faqes zyrtare t'Printerit! Tash zgjedhe sistemin operativ sikur t'thash edhe i gjen drivers qe jane per printerin tend.

 7. #107
  i/e rregjistruar 10% Maska e dibdeejay
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  po per windows xp jane dy 62 dhe 32 bit ke te zgjedh ? zgjodha 32 instalohet si program pastaj kur klikon mbi ikonen e epson me thote zgjidh per 3600 e disa te tjera po nuk me jep ate qe kam une

  - - - Updated - - -

  New_Bitmap_Image_2_.jpg kjo eshte pamja

 8. #108
  i/e rregjistruar 10% Maska e dibdeejay
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  kam nje usb flash sony waio por sa here qe e ve ne pc me kerkon format dhe nese i pamundur
  dhe ne properties nuk me tregon fare memorinen
  free 0mb
  used 0mb

 9. #109
  i/e rregjistruar 10% Maska e dibdeejay
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  i kam ber format pc por nuk kam driven e internetit
  nk ma hap internetin

 10. #110
  i/e rregjistruar 10% Maska e marien
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pershendetje kam nje pc H-P 786C1v0,1 57.9/13/2004 me procesor Intel(R) Pentium(R)4 e kam formatuar me windows 7 Profesional po ska ze Ju lutem me ndihmoni me driver per instal e zerit

 11. #111
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga marien Lexo postimin
  Pershendetje kam nje pc H-P 786C1v0,1 57.9/13/2004 me procesor Intel(R) Pentium(R)4 e kam formatuar me windows 7 Profesional po ska ze Ju lutem me ndihmoni me driver per instal e zerit
  spo e gje dot ne google kete model
  bej 1 foto PC (pjesen e poshtme) dhe postoje ne forum


  provo keto http://driverpacks.net/driverpacks/w...86/audio/11.11
  beji ekstrakt dhe pastaj bej update drivers


  ps. besoj se win7 e ke 32bit?

 12. #112
  i/e rregjistruar 10% Maska e marien
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Po pasi vete pc eshte 32 bit dhe win7 64 bit nuk e mban. Megjithate faleminderit TraHaNa per interesimin.akoma s'kam mundur ti instaloj zerin

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 6 nga 6 FillimiFillimi 123456

Tema tė ngjashme

 1. Si tė Azhornoni/Update Drejtuesit/Drivers nė Windows
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 15-10-2013, 10:00 PM
 2. Deri nė 2025 Gjermanisė do i mungojnė 3 milionė punonjės
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-06-2012, 07:51 PM
 3. Kerkoni ne google per Free account Rapidshare
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-11-2009, 09:15 PM
 4. 3 bjonde seksi qe bejne ēdo gje qe ju kerkoni!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 25-07-2009, 03:58 PM