Urim per mamate e reja te forumit.


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Urim per mamate e reja te forumit.

  Receta Gatimi

  Uroj nga zemra dy antaret e forumit qe behen nena se shpejti.

 2. #2
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: Urim per mamate e reja te forumit.


  faleminderit shume kukla,por nena tjeter kush eshte?
  i uroj dhe une nga zemra gjithe te mirat!!!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Urim per mamate e reja te forumit.

  [highlight=#FF80FF:2b5d94ej]Urime Nertit per bebin <img src=\"{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif\" alt=\"\" title=\"Smile\" />[/highlight:2b5d94ej]

  po nena tjeter vertet kush eshte?

 4. #4
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: Urim per mamate e reja te forumit.

  eshte bebushe
  faleminderit renix

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Urim per mamate e reja te forumit.

  Njeres, ja kam bere me perpara, por nje urim tjeter nuk eshte problem, per kundrazi:
  keshtu qe me kete rast nje urim i vecante nga une per te dyja mamate, fat, jete dhe te ju rroj sa malet shqiptar....!

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Urim per mamate e reja te forumit.

  Une e di se kush eshte mamaja tjeter e ardhshme. Por pa te drejten e autorit nuk mund ta them.

  Urimet me te mire per Nertin. dhe ....

 7. #7
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: Urim per mamate e reja te forumit.

  thx...
  por nuk na thate kush eshte mamaja tjeter e re ?????
  se besoj qe eshte sekret nje gje kaq e bukur???

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Urim per mamate e reja te forumit.

  Urime Nerti dhe befsh nje goce te shendetshme dhe te bukur

  Urime dhe per nenen qe eshte sekret

 9. #9
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Urim per mamate e reja te forumit.

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Nerti
  thx...
  por nuk na thate kush eshte mamaja tjeter e re ?????
  se besoj qe eshte sekret nje gje kaq e bukur???

  Vertet qe mezi mbahet sekret kjo gje e mrekulllueshme por ishte pak heret per ta then ne publik
  Tani qe e di qe ēdo gje shkon mire nuk ka sekret

  PS: Flm per urimet

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Sot e dua nje urim nga ju!
  Nga aliu nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 19-05-2011, 10:30 PM
 2. Urim per mamin..
  Nga Erinaa nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 21-02-2011, 05:37 PM
 3. Urim ditelindje
  Nga noemi84 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 14-03-2009, 12:26 PM
 4. Urim nga qendrim
  Nga boss1 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-03-2009, 03:53 PM
 5. Nje urim per Kosoven
  Nga Kliton nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 17-02-2009, 11:07 PM