U befsh 100 vjece Dea!


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  U befsh 100 vjece Dea!

  Receta Gatimi  Doja te pėrshėndetja vajzen me te vogel Dea

  Qofte gjithmone nje femije i bekuar dhe shendetshem!

  Daku, te te rroje goca dhe hajde me ndonje djale


  [attachment=0:3b8ny17y]christian-comments-111.gif[/attachment:3b8ny17y]
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Gezuar ditelindjen Dea:)

  GEZUAR DEA E VOGEL, PAC NJE JETE TE GEZUAR ME SHENDET LUMTURI DHE PARA (DUHEN DHE KETO NE JETE)

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Gezuar ditelindjen Dea:)


 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Gezuar ditelindjen Dea:)


 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Urime Dea!

  Faleminderit te gjitheve per urimet!

  Gjithashtu dhe une i uroj Deas te behet dhe 100 vjece!

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Urime Dea!

  Gezuar Dea e vogel, 100 VJET TE BEHESH

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: U befsh 100 vjece Dea!  Dhe 100 vjeēe Dea vogel!!!


 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e T_o_n_i
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  93
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: U befsh 100 vjece Dea!

  Edhe 100 vjece Dea vogel

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: U befsh 100 vjece Dea!

  EDHE 100 TE TJERA DEAS

 10. #10
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: U befsh 100 vjece Dea!

  Gezuar dhe 100 vjeēe Dea 11. #11
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: U befsh 100 vjece Dea!

  Faleminderit Mima, Ana, Renix, Toni! Faleminderit te gjitheve! E vleresoj shume!+

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e Rovi
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  45
  Reputacioni
  0

  Re: U befsh 100 vjece Dea!

  Daku 100 vjece goca edhe nga une.

  Plot jete e shendet!
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 13. #13
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

  Re: U befsh 100 vjece Dea!

  Urime dhe nga ana ime. Dhe 100 vjece!

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: U befsh 100 vjece Dea!

  Daku, te te rroje goca.

  Faleminderit te gjitheve per urimet.

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Arjol na u befsh plak me mjeker (^_^)
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 23-09-2012, 05:18 PM
 2. **** Mu befsh 126 vjeē Poligrafiksi ****
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 12-10-2009, 07:46 PM
 3. U befsh 100 vjec lukatoni
  Nga eugjeni nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-08-2009, 09:23 PM
 4. ~U befsh 100 vjece Carolina!~
  Nga Alb-Angel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-02-2008, 04:08 PM
 5. Nerti u befsh 100 vjec!!
  Nga Alb-Angel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-12-2007, 01:23 PM