Chat-i ėshtė aktiv - Mbi 250 shqiptar nė linjė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Chat-i ėshtė aktiv - Mbi 250 shqiptar nė linjė

  Receta Gatimi

  Pershendetje!

  Ne bashkpunim me nje nga rrjetet me te medhenje te chatit shqiptar ne plataformen IRC*.Ju komunikojme se hapesira Chat eshte Aktive.
  Mund te futeni ne hapesiren Chat nga Menuja siper nen emrin "CHAT": Vendosni Pseudoniumin qe deshironi te mbani dhe klikoni "Futu ne Chat"

  Ne Chat ndodhen mesatarisht mbi 250 shqiptar ne linje nga e gjithe bota. Respektoni bashkefolesit dhe respektoni rregullat e chat-it.

  Ju urojme Argetim te kendshem!

  Bordi Drejtues

 2. #2
  i/e rregjistruar Maska e rinnori
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  rinori

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Pershendetje!

  Ne bashkpunim me nje nga rrjetet me te medhenje te chatit shqiptar ne plataformen IRC*.Ju komunikojme se hapesira Chat eshte Aktive.
  Mund te futeni ne hapesiren Chat nga Menuja siper nen emrin "CHAT": Vendosni Pseudoniumin qe deshironi te mbani dhe klikoni "Futu ne Chat"

  Ne Chat ndodhen mesatarisht mbi 250 shqiptar ne linje nga e gjithe bota. Respektoni bashkefolesit dhe respektoni rregullat e chat-it.

  Ju urojme Argetim te kendshem!

  Bordi Drejtues
  helloo !!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Chat-i me kanalin #shqiperia rikthehet perseri online!

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kur shkruan pse del [21:31:29] I shkėputur nga serveri.

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kur shkruan pse del [21:31:29] I shkėputur nga serveri.


  Mua po me ben mire...

  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Administratori; 07-11-2012 mė 01:46 AM. Arsyeja: nuk duhet fjalekalim

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Nuk kerkohet ASNJE FJALEKALIM per te perdorur Chat

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  mua me eshte kerkuar fjalekalimi kur dhash emrin e perdoruesit!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??
  Nga Insomnia nė forum Kultura Kombėtare & Botėrore
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 07:12 PM
 2. Personi me emrin unik nė botė ėshtė shqiptar !!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 31-12-2012, 02:46 PM
 3. Kush eshte ne linje dhe do te luaje
  Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 40
  Postimi i Fundit: 11-03-2011, 06:45 PM
 4. Cili ėshtė filmi mė i bukur Shqiptar?
  Nga Lirenti nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 17-02-2011, 12:19 AM
 5. A eshte i domosdoshem nje CHAT ne bord?
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 12-04-2008, 04:59 PM