VIDEO - Fike kompiuterin me kohė pa program


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  VIDEO - Fike kompiuterin me kohė pa program

  Receta Gatimi

  Shiko videon e meposhtme si te fikni pc pas nje fare kohe, persh: kur doni te shkarkoni nje filem por nderkohe doni te flini,
  aplikoni kete metod duke vendosur si -t "kohen e shkarkimit te filmin" dhe gjume te embel


 2. #2

  Re: [VIDEO-TUT] Fike kompiuterin me kohė pa program

  ej a ban me ma treguar se cfar shkruani aty kur e bani next se smundi ta lexoj

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e ConNexX
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  48
  Reputacioni
  0

  Re: [VIDEO-TUT] Fike kompiuterin me kohė pa program

  shum interesant ky veq spo kuptoj se q'shkruan n'ato hapsirat

 4. #4
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: [VIDEO-TUT] Fike kompiuterin me kohė pa program

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga nasuf\";p=\"708
  ej a ban me ma treguar se cfar shkruani aty kur e bani next se smundi ta lexoj
  se shpejti po e ngarkoj ketu ne faqe, efekt kohe eshte futur ne google...

  se shpejti..

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e ConNexX
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  48
  Reputacioni
  0

  Re: [VIDEO-TUT] Fike kompiuterin me kohė pa program

  okk.. po presim pra

 6. #6

  Re: [VIDEO-TUT] Fike kompiuterin me kohė pa program

  ok

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: [VIDEO-TUT] Fike kompiuterin me kohė pa program

  Ja dhe video me hollesit si te fikim nje pc me kohe pa program specifik...

  i nevojshem nqs duam te shkarkojm dicka dhe nderkohe mund te shkojm te fleme gjume

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e adhurimi
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  28
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  munesh edhe ne command promt edhe me ja jep ip edhe fiket pc-ja

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Program per te shkarkuar video
  Nga labja nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 22-01-2011, 10:21 PM
 2. VIDEO - Fike kompiuterin me nje klik
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 06-01-2007, 01:08 AM