Meso Word 2007 dhe Excel


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30

  Meso Word 2007 dhe Excel

  Dy libra me mesime per programin Microsoft Excel dhe Microsoft Word 2007. Mesimet jane ne gjuhen angleze te ilustruara me imazhe.

  Tashme ne video:
  Shiko Video Tutoriale

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e edonii
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  16
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shum e mire

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e almako
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po per te mesuar accessin ke materiale

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e kabashi1
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Postime
  23
  Reputacioni
  0
  a ke ndonje liber per keto programe ne shqip nese po te lutem postoje flm.

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e havzi65
  Anėtarėsimi
  Aug 2012
  Postime
  10
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shumm mir

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Link u spostua tek video tutorialet per Office!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Paketa Office: Tutorial Word #2 - Si te ndryshojme ngjyren e sfondit ne nje dokument Word
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 04-11-2012, 11:36 AM
 2. Paketa Office: Tutorial Word #8 - Modifikimi i hapesires anash ne nje dokument Word
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-07-2012, 02:37 PM
 3. Paketa Office: Tutorial Word #5 - Menyra per te vendosur nje imazh ne dokument Word
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-07-2012, 01:54 PM
 4. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-02-2010, 12:53 AM
 5. Hydra, i ngjashem me Word 2007, por per internetin
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-04-2008, 05:02 PM