2 x 100 Sfondet me te nxehta per Celularin tuaj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 26 prej 26
 1. #21
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  kto qenkan postuar ne vitin 2008 ather ska egzistuar iPhone 4
  iPhone 2

  nuk e vura re

 2. #22
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Me thuani, cila ju pelqen me shume ? 3. #23
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Foto iPhone 5 HD Wallpapers

  Ketu po ju prezantoj disa sfonde ekrani (Wallpapers) ne kualitetin HD per iPhone 5!

  Kliko mbi foto per ta pare ne madhesine origjinale!

  idzrMv6kvydZo.jpg

  i3WlOUKt0b2PE.jpg

  iDy5W3DKO4tta.jpg

  i7cX4nKRqB9pK.jpg

  iWGzIYyX9W7qG.jpg

  ib1xRkL8na6yqv.jpg

  ibrdKoTFwsAKhJ.jpg

  ib89K3oqGPpK5.jpg

  iVrEIr6WqPsHQ.jpg

  ikeHO18eVvD5U.jpg


  Shiko te gjitha sfondet ketu

 4. #24
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Android lovers!

 5. #25
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  per iPhone 5 besoj se eshte tamam kjo 6. #26
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  (:


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Vajzat me te nxehta te Panairit te Makinave ne Paris 2012 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 04-10-2012, 04:28 PM
 2. Keto jane sfondet e Windows 8
  Nga vaaldr1n nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-08-2012, 02:52 PM
 3. Pse bjen intresimi per Librin gjate koheve te nxehta
  Nga gjendar nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-03-2010, 08:26 PM
 4. Krijo sfonde te animuar per celularin tuaj
  Nga ReniX nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-09-2009, 11:54 AM
 5. SHTHURJE TE NXEHTA VERE
  Nga daku323 nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 01-03-2008, 08:51 PM