Perjashtimi i dy vajzave nga BigBrother pas sherrit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Perjashtimi i dy vajzave nga BigBrother pas sherrit

  Receta Gatimi

  Per ata qe nuk e kane ndjekur, dy vajzat jane perjashtuar nga BigBrother Albania pas ketij sherri:

  http://www.youtube.com/watch?v=Se62v_0audc

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Perjashtimi i dy vajzave nga BigBrother pas sherrit

  mire ja bene qe iken te 2ja sepse si njera dhe tjetra nje m... ishin.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Veshja e vajzave ne Shqiperi...?!?!....
  Nga Alb-Angel nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 03-10-2013, 05:50 PM
 2. Djemtė u frikesohen vajzave intelegjente?!
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 29-10-2012, 05:03 PM
 3. Ngjarje Qe mund Ti Ket Nodhur Shum Vajzave !!
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-04-2012, 07:55 PM
 4. Indi: Vajzave te pamartuara u ndalohet celulari
  Nga ulkina nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 08-02-2011, 08:10 PM
 5. Zhvillimi i vajzave rregullohet nga 30 gene
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-11-2010, 07:55 PM