Urime Penelit per Ditelindjen.


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Urime Penelit per Ditelindjen.

  Receta Gatimi

  Urimet me te mira per Ditelindje.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Shume urime per tyyyy!!!

  Urime Peniel, u befsh dhe 1000 Vjeē.

  Urimet me te mira per ty dhe familjen tende. ēaste sa me te bukra kurrdohere.


 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Urime Penelit per Ditelindjen.

  u befsh 100 vjec Paniel fat e lumturi ne jete , familje e kudo

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: Urime Penelit per Ditelindjen.

  Faleminderit per urimet kukulla, ReniX, dhe Poligrafiks. Ju uroj cdo te mire ne jeten tuaj personale dhe kudo deshiron zemra juaj.


  Peniel.

 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Urime Penelit per Ditelindjen.

  Pershendetje, urime dhe respekte per Peniel!

  U befsh edhe 100 flori, ti dhe njerezit qe do me shume!


 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: Urime Penelit per Ditelindjen.

  Faleminderit per urimin daku. Kalofsh mire.  ns

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Urime Penelit per Ditelindjen.


  urimet me te mira per ty peniel , dhe 100 vjec

  gezuar, gezuar

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Urime Penelit per Ditelindjen.

  Bekime te shumta Peniel!

  Gezuar ditelindjen!


  Me fal per vonesen, por skam pasur kohe.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: Urime Penelit per Ditelindjen.

  Faleminderit per urimet mima dhe Emaus.


  Kalofshi mire.

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Urime ditelindjen!
  Nga ardona nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-09-2010, 08:09 AM
 2. Urime per ditelindjen 3r1k0. Edhe 100!
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 15-08-2010, 07:16 PM
 3. Urime per ata qe sot festojne ditelindjen!
  Nga dDiana nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-05-2010, 04:54 PM
 4. Urime per Peniel - Gezuar Ditelindjen!!!
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 29-04-2009, 07:59 PM
 5. Urime edhe Artii-t per ditelindjen!
  Nga daku323 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-08-2007, 07:03 PM