Urime Gentit per 25 vjetorin


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Urime Gentit per 25 vjetorin

  Receta Gatimi

  [highlight=#FF4040:38mnit7t]Urimet me te mira per ditelindjen Genti.[/highlight:38mnit7t]

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Urime Gentit per 25 vjetorin

  Urime Genti, u befsh dhe 100 Vjeē
 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Urime Gentit per 25 vjetorin

  Asnjehere mos e mendo ditelindjen si lamtumiren e nje viti te shkuar
  sepse nuk do mundje kurre ta festoje ate..
  Mendoje si mireseardhjen e nje viti plot dashuri, lumturi fat dhe sukses........

  U befsh 100 vjec!
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Urime Gentit per 25 vjetorin

  Faleminderit te gjitheve, jeni shume te mire...

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: Urime Gentit per 25 vjetorin

  Po pse pas meje e paske ti?


  Urime dhe 100 vjet. Te uroj cdo te mire ne jeten tende.
  ns

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Urime Gentit per 25 vjetorin


  Urime, urime per ty Genti

  U befsh sa vjeē te duash , me shendet dhe plot dashuri .
Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Schwarzenegger do te festoje 65 vjetorin e tij
  Nga vaaldr1n nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-07-2012, 08:09 PM
 2. VLC shėnon 10 vjetorin
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-02-2011, 04:22 AM
 3. UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 08:47 PM
 4. Microsoft feston 25 vjetorin
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2010, 10:28 AM
 5. Pėr 100-vjetorin e Eqrem Ēabeji
  Nga kuklla nė forum Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-08-2008, 10:55 AM