Si mund te gjej password per wireless?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 21
 1. #1
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Si mund te gjej password per wireless?

  Si te lidhem me internetin wireless kur ka password? ka ndonje menyre!
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 20-04-2010 mė 10:51 AM. Arsyeja: Kjo teme u spostua

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30

  Re: Si mund te gjej password per wireless?

  Pėrshėndetje!

  Kjo eshte nje teme vėrtet delikate pasi ne radhe te pare eshte ilegale nje here marre informacionet e rrjetit mund te kesh hyrje ne te gjithė rrjetin sigurisht, por dhe ne te gjithė kompiuterat e lidhur ne atė rrjet.
  Kjo gjė behet duke pėrdorur programe te gatshme te krijuar nga cracker te ndryshme ose duke pėrdorur teknika me profesionale pėr ata qe kane njohuri te tilla.

  Me pak fjale nuk mund te shkruajmė njė guide "publike" pėr hackimin e rrjeteve pa fije. Por mund te dėrgoj ne privat disa informacione qe te te sherbejne si pikėnisje te "problemit tuaj".

  Ky bord merret me sigurinė e pėrdoruesve te internetit, por e theksoj; me te sigurte jane ata qe nuk e vene prizen e kompiuterit

  te uroj fat, gjithe te mirat

 3. #3
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Re: Si mund te gjej password per wireless?

  ah ok, po ska mesazh akoma

 4. #4

  Re: Si mund te gjej password per wireless?

  e dashur... perdor programi hackimi, Wireless password recovery.... qe mund ta gjesh edhe ne google!

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30

  Re: Si mund te gjej password per wireless?

  Le te themi qe "per fillestaret" ne kete fush bejne mire ta nisin me Aircrack

  Programi punon nen sistemet Windows XP/Vista dhe mund te shkarkohen nga ketu:
  Kodi:
  http://www.aircrack-ng.org/doku.php
  Per me shume shpjegime si punon, po limitohem ta shkruaj dhe ju rekomandoj te lexoni udhezimet ne faqen e programit.

  Nqs jeni duke perdorur Linux, nuk keni nevoj sigurisht per kete program gjithashtu shpjegimi im nuk ju duhet

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e arbi88
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Si mund te gjej paswordin e wirlesit??????????

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Mire se vjen arbi,

  Ne forum jane disa guida qe shpjegojne kete proēedure! Duhet te keni pak eksperience qe te keni sukses. Vini re, ne disa shete kjo proēedure eshte ilegale, dhe beni kujdes.

 8. #8
  i/e rregjistruar Maska e doriano rido
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  me kane vjedhur add e msn dhe te fb! si mund ta marr perseri kur une nuk kam ven nje alternativ mail per nje rruge tjeter qe te me ndihmonte ...
  dhe pyetjen sekrete e kam harruar.... si mund t'ja bej ju lutem me ndihmoni me duhet shume ajo add! me rrespekt doriano

 9. #9
  i/e rregjistruar Maska e doriano rido
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Angry ju lutem shume me ndihmoni

  me kane vjedhur nje add qe me duhet shume! dhe me kan bllokuar se une nuk kam nje aternate mail dhe pyetjet sekrete nuk i mbaj mend ... nese me ndihmoni ju lutem do me benit nje nder te madh

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Per fjalekalimet e hotmail apo facebook, ju duhet te kontaktoni stafin e ketyre siteve! Pasi te vertetoni qe llogaria eshte e juaj ata do te mund te rikthejne adresen email tuajen.

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  pclinux2010os une jam duke perdorur linux por as qe ja kam haberin si behet crack wireles router qe kam ketu anes

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  per te gjithe qe jane greqi e qe kane nje komshi qe perdor rietin OTE CONEX perdorni kodin

  1234567890123
  e do yni ne internet pa asnje problem
  te na roi komshiu me internetin e tije
  funksionon 100%
  mund te mos funksonoje vetem ne rast se komshiu juaj eshte pirat vete

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Flm, argent, mund te jete e nevojshme pasi ka shume anetare qe jetojne ne greqi!

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  megjithe se une kam dy apo me shume vite qe punoj me linux kam mundur qe te thyej pass e routerit qe marr . ky i shkreti ketu ka ndruar antenen cdo nji muaj un kam hyr gjithmone pa pagese por eshte nji procedure shume e ngaterruar

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Neqoftese punoni linux paswd mund te gjendet me spoonwep ose me gerix PATJETER QE DUHEN DHE KARTAT WIRELES TE PERSHTASHME PER KET QELLIM

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e Momoja
  Anėtarėsimi
  Dec 2010
  Vendndodhja
  Vlore (mos do gje dhe lagjen ? ... pfff )
  Postime
  108
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  un i urrej GUI, ma shpifin fare... ku ka me mire se command line sa per temen, me duket shum femijrore kur te tjeret pyesin si mund te hackoj passin e wirelessit apo te facebook kur ne fakt thjesht duan te ken passin dhe jo te din proceduren... o njerez kuptojeni. sic me ka then dhe nje profesor imi: it doesn't matter the destination, but the journy itself
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Momoja; 01-04-2012 mė 09:58 PM.

 17. #17
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Kjo tema sme pelqene, seshte e drejte.

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e Momoja
  Anėtarėsimi
  Dec 2010
  Vendndodhja
  Vlore (mos do gje dhe lagjen ? ... pfff )
  Postime
  108
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Kjo tema sme pelqene, seshte e drejte.
  pse nuk te pelqen Olssi ? cfar nuk te duket e drejt ?

 19. #19
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Momoja Lexo postimin
  pse nuk te pelqen Olssi ? cfar nuk te duket e drejt ?
  Te me vjedhin dikush kodin e Wirelesit, e drejt te duket ty?

 20. #20
  i/e rregjistruar 20% Maska e Momoja
  Anėtarėsimi
  Dec 2010
  Vendndodhja
  Vlore (mos do gje dhe lagjen ? ... pfff )
  Postime
  108
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  epooo... taniii e drejt nuk esht por gjithsesi... ekziston apo jo ? dmth qe per disa esht e drejt, ne fund te fundit, e kush esht ai qe nuk do donte te perfitonte dicka nga tjetri pa u dashur te paguaj ?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Si mund te gjej paswordin per te hapur Windows-in
  Nga paolo maldini nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 01-04-2015, 08:52 PM
 2. Kush mund te me gjej nje ....
  Nga B|1n1 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 30-01-2010, 10:05 AM
 3. Si mund te gjej lojra per Samsung E900 ?
  Nga Loni10 nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-08-2008, 01:20 AM
 4. Si mund te gjej password per wireless?
  Nga PinkPrincess nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-01-1970, 01:00 AM