Kenge tradicionale nga zona juaj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Post Kenge tradicionale nga zona juaj

  Receta Gatimi

  Kjo kenga me fustanin e fierakes, me lindi kete ide per teme:  Fierake prap: 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Kenge tradicionale nga zona juaj

  oh sa do kenaqem se do ve te gjitha serenatat

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ka ploooot tradicionale , po un po them vetem te fundit
  esht shum e bukur

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  shum e bukur. e bukur eshte edhe kjo nese ve vertete nga vlora, eshte e pa ariteshme. se di pse nuk e gjej videon e plote,

 5. #5

 6. #6

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kurse nga te fierit me pelqen kjo

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  HAhaa cfar kengesh

 9. #9
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Dale se nga fieri ke nje akoma dhe me te bukur

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ne krye te temes e ke

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  HAhaa cfar kengesh
  po ti je rritur ne mest te parisit mor vlla , normale qe ste pelqejn kto lloj kengesh !

 12. #12
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  per kenge tradicionale mund te them qe jam rritur me kete muzik
  dhe naplonin e kendoj me emrin e babit & te mamit kush kercen naploni ........
  sa here i degjoj me kujtohet qe cdo vere u mblidhshim te gjysherit & kercenim nuk flas me per dasmat cfar behet

 13. #13
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Vlora per kenge popullore mbahet...dhe jane shume te bukura....aq sa nuk lodhesh duke i degjuar!...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Zona e Tifozėve
  Nga Altin111 nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 12-08-2012, 10:48 PM
 2. Frittelle (Embelsire tradicionale Italiane)
  Nga erinda nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-03-2012, 10:54 AM
 3. Zbulohet zona e trurit qe na ndalon “mekatet”
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-05-2009, 08:39 AM
 4. Debora ne jug, veshtiresi qarkullimi ne disa zona
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-03-2009, 11:19 AM
 5. Zona e trurit ku lind besimi tek Zoti
  Nga ReniX nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2009, 07:35 PM