Si mund tė kontaktoj me Stafin?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
  1. #1
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    50
    Reputacioni
    31

    Si mund tė kontaktoj me Stafin?

    Receta Gatimi

    Pėr tė kontaktuar me Stafin nuk ėshtė nevoja tė jeni te rregjistruar dhe ka disa menyra te viheni ne kontakt me ne.
    Nje nga me te shpejtat ėshtė plotesimi i formės kontaktimit qe mund ta gjeni ne fund te ēdo faqe:

    Duke zgjedhur nje nje argument dhe nje subjekt per pyetjen, komentet, sygjerimet , bashkepunimin, reklamimin apo tjeter.

    Te gjitha informacionet e derguara do te ruhet privatesia dhe identiteti.

  2. #2
    i/e rregjistruar Maska e ReSpEcT
    Anėtarėsimi
    Apr 2012
    Postime
    4
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    0
    Do doja te bashkpunoja me lirenti.com

  3. #3
    Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
    Anėtarėsimi
    May 2008
    Postime
    1,532
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    12
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReSpEcT Lexo postimin
    Do doja te bashkpunoja me lirenti.com

    http://www.lirenti.com/sendmessage.php

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

  1. Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 25-03-2013, 09:07 PM
  2. Nje pershendetje per stafin e forumit :)
    Nga Alb-Angel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 04-02-2012, 08:01 PM
  3. Pershendetje per stafin e Lirenti.com
    Nga iperhershmi nė forum Prezantohuni nė Forum
    Pėrgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 28-11-2010, 12:17 AM
  4. Si mund...
    Nga Operatori nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 24-07-2009, 04:06 PM
  5. Flamurtari, ambasada nuk pajis me viza stafin
    Nga Kliton nė forum Sporti Shqiptar
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 21-07-2009, 03:54 PM