mami Mima 100 te behet cuni


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  mami Mima 100 te behet cuni

  Receta Gatimi

  100 vjet per Timin e vogel

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: mami Mima 100 te behet cuni  Dhe 100 Vjeē cuni Mima, dhe hajde me nga nje vajze


 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e T_o_n_i
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  93
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: mami Mima 100 te behet cuni

  Edhe 100 vjec cunin Mima

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: mami Mima 100 te behet cuni

  JOYEUX ANNIVERSAIRE DJALIT MIMA EDHE 100 TE TJERA

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: mami Mima 100 te behet cuni


  FLm nga zemra Kuklla , Renix , Toni dhe Anna  I uroj djalushit time Gezuar dhe 100 vjeē shpirti vogel

  Plot shendet dhe mbaresi ne te ardhemen 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: mami Mima 100 te behet cuni

  Edhe 100 te te behet djali Mima!

  Ju plotesofshin te gjitha deshirat!

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: mami Mima 100 te behet cuni

  Flm shume Dak

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e Rovi
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  45
  Reputacioni
  0

  Re: mami Mima 100 te behet cuni

  Mima 100 vjec cuni. Me jete te gjate.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 9. #9
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

  Re: mami Mima 100 te behet cuni

  Urimet e mia, dhe 100 vjec djali!!!

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: mami Mima 100 te behet cuni

  Pershendetje mima.

  Tu befte cuni 100 vjec mima!!!

  I uroj shendet dhe lumturi

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: mami Mima 100 te behet cuni

  Edhe 100 djalit Mima. I uroj sa me shume lumturi bashke me prinderit e tij

 12. #12
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: mami Mima 100 te behet cuni

  Flm shume Rovi, Tironsja , Genti dhe Ema

 13. #13
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: mami Mima 100 te behet cuni

  Moj mima, po une e dija se te kisha uruar

  Te me falesh.

  Te uroj edhe 100 cuni dhe fat ne jete!
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: mami Mima 100 te behet cuni

  Mima kerkoj falje per vonesen, 100 te te behet cuni, me nje jete plot mrekullira!

 15. #15
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: mami Mima 100 te behet cuni

  Me mire vone sesa kurre Me behet qefi per urimin Flm Emaus dhe Insomnia


Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Mima
  Nga erinda nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 100
  Postimi i Fundit: 19-10-2014, 10:44 AM
 2. A mund ti pres flokėt tani mami?
  Nga Belaa nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 18-03-2012, 09:06 PM
 3. Pergjigju Siqerisht * MiMa*
  Nga Mima nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 29-02-2012, 03:15 PM
 4. Gezuar ditėlindjen Mima!
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 18-07-2011, 06:00 PM
 5. 100 vjet mima
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 15-07-2009, 09:49 PM