Block ne msn!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 32
 1. #1
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Block ne msn!

  Receta Gatimi

  Cilin/en nga ata qe njihni keni bere block ose fshire nga msn? Dhe pse!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Block ne msn!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323
  Cilin/en nga ata qe njihni keni bere block ose fshire nga msn? Dhe pse!
  ex te dashuren... e hoqa si dhemballa me gjithe rrenje, block, del, dhe del nga kontaktet!!!

  Arsyeja! ishte teper mashtruese dhe fallco!

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Block ne msn!

  vetem altinin, se ashtu e deshen kushtet

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Block ne msn!

  Une nuk kam fshire njeri nga msn deri me sot! Nese nuk dua te flas me dike, thjesht nuk i flas!

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Block ne msn!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323
  ...thjesht nuk i flas!
  Po ne rastin kur do te flasi ai/ajo? "ti" sdo tia dish, nderkohe qe te mbyt me mesazhe, me genjeshtra, me fjale boshe?! (si ne rastin siper) (nqs nuk do e bllokosh) do detyrohesh te dalesh nga msn-ja

  pjesa tjeter kush ka bllokuar eshte bllokuar! kuptohet...

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Block ne msn!

  Kam bere nje djale qe eshte ne itali, nuk kishte sjellje te mire dhe nje goje te keqe

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Block ne msn!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX
  Po ne rastin kur do te flasi ai/ajo? "ti" sdo tia dish, nderkohe qe te mbyt me mesazhe, me genjeshtra, me fjale boshe?! (si ne rastin siper) (nqs nuk do e bllokosh) do detyrohesh te dalesh nga msn-ja
  Mund te te mbysin me mesazhe, por vjen nje moment qe nuk do te te flasin me se merziten duke folur me veten pa marre pergjigje!

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Block ne msn!

  Edhe ka ndodhur, e shtyar me shume nga sjelljet e tij/saj...... ndonjehere per mungese dialogu (ne kuptimin qe nuk te shtyhet muhabeti, cili do qofte ne pergjithesi)!

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Block ne msn!

  Moj vana, se mos me ke bere mua se ste kam pare keto kohet e fundit on line
  E muhabetit jam une vetem se skam pasur kohe, po u ngjite me mua nuk shqitesh me e kam muhabetin te embel une

 10. #10
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Block ne msn!

  Une kam heq Altinin se nuk ekzistonte me ajo adrese .....

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Block ne msn!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS
  Moj vana, se mos me ke bere mua se ste kam pare keto kohet e fundit on line
  E muhabetit jam une vetem se skam pasur kohe, po u ngjite me mua nuk shqitesh me e kam muhabetin te embel une

  Jo jo, rri e qete, do te lajmeroj kur te ndodhi!!!

 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Block ne msn!

  E mblodha mendjen tani, do rri e qete

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Block ne msn!

  kam fshire fare vetem altinin !

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e xhushi
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Postime
  47
  Reputacioni
  0

  Re: Block ne msn!

  Nuk kam heq askend nga msn.

 15. #15
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ina MaSooL
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Ku di une
  Postime
  44
  Reputacioni
  0

  Re: Block ne msn!

  mund te them se block ne msn nuk para bej zakonisht por kush perfundon ne block atehere dhe delet dhe arsye ka pasur te ndryshme....mungese dialogu....grindje ne biseda , qe benim pasi nuk kishim perputhje mendimesh dhe shpesh here kalonte dhe ne ofendime nga ana tjetrit, shaka te tepruara mjaft edhe pse s'njiheshim......ose per arsye se me kane ber blcok mua me pare e kam kuptuar kete gje pasi kemi pasur te njejtin rreth shoqeror virtual dhe i kam ber delet..!!! A kam ber block dhe delet ufffffffffff me shumice dua nje shoqeri te zgjedhur, te bej muahbet serioz dhe shaka ku mbizoteron mirekuptimi dhe per me teper deshira per te bere muhabet..!

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Block ne msn!

  ti qeke per ke grupi msn-s tone

  nuk kam fshire asnje perduhet te bej nje pastrim se ka adrresa qe nuk i kam pare ne line per nje kohe te gjate qe me len te mendoj se me kane bloc ose nuk ekzistojne me si adrresa.

 17. #17
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Block ne msn!

  polog ki kujdes ti se mima nuk te zgith kollaj nga zinxhiret, oj ku mori revansh

 18. #18
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Block ne msn!

  Bera njeren pardje edhe block dhe delete ....

 19. #19
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Block ne msn!

  Mos vdeksh kurre oj kuklla , Lene moj ēunin rehat se nuk iken ai pa leje

  Une hoqa nga Msn Alb-Angel Them se adresa nuk ekziston me .......

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Block ne msn!

  un them se ajo adrres ekziston mo ajo na ka bere bloc se shikoj qe here pas here ndryshojne te dhenat e shkruara

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Qysh mund te di se kush me ka bere block ne email dhe eshte online?
  Nga LittleHack nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-10-2012, 12:18 AM