Te pijme sebashku! - Ja me fund :)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 42
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Te pijme sebashku! - Ja me fund :)

  Receta Gatimi


  Nje Campari per te gjithe!

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Te pijme sebashku! - Ja me fund :)

  dhe me pak akull per mua

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Te pijme sebashku! - Ja me fund :)

  o reno mbush nje gote per vete, dhe me ler shishen mua...

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Te pijme sebashku! - Ja me fund :)

  Jo re se dehesh nuk eshte akoma as viti ri

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e Rovi
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  45
  Reputacioni
  0

  Re: Te pijme sebashku! - Ja me fund :)

  Tju qeras edhe une nga nje gote

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Te pijme sebashku! - Ja me fund :)

  rovi i leme keta cunat ne dhe veme nga ana tjeter (jo per gje por keta e kane te piren e keqe)

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Te pijme sebashku! - Ja me fund :)

  Epo une po ju jap nga nje gote coktel me vodka  Duke ju shoqeruar me nje kafe 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Te pijme sebashku! - Ja me fund :)

  Ja nje MaiTai nga une


 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Te pijme sebashku! - Ja me fund :)

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX
  Ja nje MaiTai nga une
  duket e mire kjo..

  po e marr edhe une nje

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Te pijme sebashku! - Ja me fund :)

  Gento ne te dy do marrin nga nje Sex on the beach.


  Ja dhe kjo pije per te gjithe vajzat e forumit. Me mango, pije Pasioni.

 11. #11
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Te pijme sebashku! - Ja me fund :)

  un po qeras te gjithe ato qe jane tani ne linje me nga nje amf (adios-mother****er)
  eshte pak i forte por eshte darke dhe po ju zuri flini gjum pastaj

  [img]http://images.lirenti.com/out.php/i618_adiosmother****er.jpg[/img]

 12. #12
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: Te pijme sebashku! - Ja me fund :)

  do mblidhemi apo jo?


 13. #13
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Te pijme sebashku! - Ja me fund :)

  per sa persona e ke ate se jemi shum anetare ne dhe nuk na del ajo.

  kush do sjelli ndonje gje tjeter? he se edhe pak pije na duhen dhe pastaj leme orarin dhe te gjithe online te behemi tap

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Te pijme sebashku! - Ja me fund :)

  lol erlind dashke te behesh tap ...
  pak sa per lezet si amerikant hahhaha

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  hajde se po ju qeras une me bollek


 16. #16
  Ore pi ndonjeri raki ketu apo pini te gjithe liker...ju lutem mos me thoni se kam ardhur ne nje kamp perqendrimi!

 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  Nuk te pelqeka vera e shtrenjte franceze ? mire atehere po te jape raki shpie !

  me gota kristali madje se ju kam me kimet ju djemte e forumit


 18. #18
  Shishja qenka e bukur fort po si raki sheqeri me duket mua ajo qe ka brenda...

 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  Epo ti SHOKU nuk qenke asnjeher i kenaqur !

 20. #20
  C'te bejme,pastaj nuk pihet vetem ajo e uruar se te ze

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. iPhone 4 i bardhė nė fund tė Prillit !
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-04-2011, 02:08 PM
 2. Me ne fund kompjuter i ri!
  Nga ReniX nė forum Sisteme Operative
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 02-03-2010, 11:42 PM
 3. Me ne fund edhe une mes jush
  Nga Kastriot1 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 17-02-2009, 01:13 PM
 4. Erdha me ne fund!
  Nga daku323 nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 14-09-2007, 05:23 AM

Etiketat pėr kėtė Temė